Reklama

Reklama

Najmodniejszy makijaż na sylwestra

Impreza sylwestrowa coraz bliżej, a wraz z nią coroczny dylemat - w co się ubrać i jaki makijaż wykonać, by czuć się dobrze i wyglądać perfekcyjnie? Niezależnie od tego, czy sylwestra spędzasz na domówce w gronie znajomych czy eleganckim balu, przemyślany makijaż pozwoli ci z uśmiechem i pewnością siebie wejść w nowy, 2020 rok!

Makijaż sylwestrowy rządzi się swoimi prawami - musi być wyrazisty, rzucać się w oczy i błyszczeć! Możesz skorzystać z pomocy profesjonalnej wizażystki, możesz również wykonać make-up sama - w sieci znajdziesz mnóstwo filmików, które pokażą ci, jak krok po kroku przemienić się w prawdziwą królową balu. Nasz przewodnik pomoże ci natomiast wybrać coś dla siebie z najmocniejszych trendów tego sezonu! 

Niebieski rządzi

Reklama

Instytut Pantone wybrał niebieski kolorem roku 2020. Nic dziwnego więc, że będzie on królował również w makijażu. Producenci kosmetyków kolorowych już włączyli do swoich kolekcji odcień "classic blue", przypominający barwę nieba o zmroku. Hitem tego sylwestra będzie niebieski cień do powiek, jeszcze niedawno kojarzony z kiczem lat 80., dziś triumfalnie powracający na salony. Możesz wybrać jasny, pastelowy odcień, możesz również postawić na mocny i wyrazisty look. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką ciemnej karnacji, wybierz intensywny szafir - ten odcień naprawdę robi wrażenie! 

Telewizja Polsat zaprasza na koncert Sylwestrowa Moc Przebojów! Podczas koncertu wystąpią największe gwiazdy polskiej piosenki. Więcej o wydarzeniu przeczytasz TUTAJ

***Zobacz także***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje