Reklama

​Bez zobowiązań, Paulina Wysocka-Morawiec

Skomplikowane relacje uczuciowe i burzliwe życie towarzyskie w realiach polskiego akademika. "Bez zobowiązań" to barwna i wyrazista, pełna napięcia opowieść o poszukiwaniu miłości.

Sytuacja, jakich wiele - dziewczyna przyjeżdża na studia do dużego miasta. W akademiku dzieli pokój ze współlokatorką.  Do stypendium dorabia pracą w pubie. Ma przyjaciół, ale nie chce angażować się w żaden związek, nauczona gorzkim doświadczeniem. Gorzkim i... strasznym.

Przypadkiem na imprezie w klubie studenckim poznaje chłopaka. Jest trochę starszy niż ona i bardzo pewny siebie. Nie bawi się w subtelności, zwłaszcza że iskrzy między nimi od samego początku.

Ona, po zastanowieniu, składa mu pewną propozycję. On się zgadza na nietypową umowę. Jednak życie toczy się drogami, których nie sposób przewidzieć i w jakimś momencie sytuacja wymyka się spod kontroli...

Reklama

Paulina Wysocka-Morawiec - urodzona w Tarnowskich Górach w 1990 roku, absolwentka Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, autorka prozy, blogerka (milosniczkaslow.pl; rozgadanamama.blogspot.com), laureatka Turnieju Jednego Opowiadania organizowanego przez Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie oraz Koło literackie Anafora.

Bez zobowiązań, Paulina Wysocka-Morawiec. Wydawnictwo Jaguar. Premiera: 12 lutego 2020 r.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy