Reklama

Reklama

Dieta 7 hormonów, Sara Gottfried

Ulecz swój metabolizm i ciesz się zdrową wagą!

Nie możesz schudnąć, choć masz wrażenie, że próbowałaś już wszystkiego? Stosowałaś każdy możliwy detoks, lecz twoja waga ani drgnie? Możesz to zmienić w bardzo prosty sposób - a przy okazji raz na zawsze pożegnać się z restrykcyjnymi dietami.

Reklama

Dieta 7 hormonów jest banalnie prosta: eliminując w trzydniowych cyklach poszczególne typy żywności oddziałujące na każdy z 7 hormonów kluczowych dla metabolizmu kobiety, zrzucisz do 7 kilogramów w 3 tygodnie.

Kolejna dobra wiadomość: na diecie nie trzeba być cały czas.

Wystarczy, że odzyskasz równowagę hormonalną, aby naturalnie zrzucić zbędne kilogramy. Po zakończeniu 3-tygodniowego resetu hormonalnego, wyposażona w wiedzę o potrzebach swojego organizmu, będziesz w stanie samodzielnie zadbać o swoje zdrowie i utrzymać smukłą sylwetkę.

Dieta 7 hormonów może być właśnie tym, czego potrzebujemy, żeby położyć kres dietom dla kobiet.
- Mark Hyman, bestsellerowy autor według "New York Timesa"

Dieta 7 hormonów to przełomowy przewodnik po zdrowiu hormonalnym - wciągający, przekonujący, zabawny. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam (...). Ta książka to prawdziwy skarb.
- Marci Shimoff, autorka bestsellerowych poradników


Po "Sposobie na hormony", który wszedł do kanonu poradników o zdrowiu hormonalnym kobiet, dr Sara Gottfried, ginekolożka z dyplomem Harvardu, wraca z przełomowym planem i kolejnym bestsellerem. W "Diecie 7 hormonów" udowadnia, że jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie chorób hormonalnych, a naukowe metody badawcze łączy z holistycznym i naturalnym podejściem do terapii.

Ulecz swój metabolizm i ciesz się zdrową wagą dzięki:

- 3-tygodniowemu resetowi hormonalnemu, który uleczy twój metabolizm i pomoże w odzyskaniu zdrowej wagi,

- dokładnej autodiagnozie z pomocą specjalistycznych testów opracowanych przez autorkę na podstawie wieloletniej praktyki,

- planowi żywieniowemu i przepisom na zdrowe posiłki.

INTERIA.PL/Informacja prasowa

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: książki | dieta | hormony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje