Reklama

Dziewczyna na miesiąc, Audrey Carlan

Audrey Carlan powraca z niezwykle erotyczną i pikantną historią Mii Sanders - "Dziewczyna na miesiąc". Ta książka rozbudza wyobraźnię i pobudza zmysły. Frywolny i dosadny język, którym posługuje się autorka sprawi, iż książki jej zaspokoją potrzeby kobiet, którym nieobce są seksualne fantazje. Okrzyknięta przez USA Today następcą "Pięćdziesięciu Twarzy Grey’a" seria na dobre rozgościła się w Polsce.

W pierwszej część "Dziewczyny na miesiąc" poznaliśmy Mię - młodą, dwudziestoczteroletnią buntowniczkę, która mieszka w Vegas, gdzie próbuje swoich sił jako aktorka, zaś wieczorami pracuje jako kelnerka w barze. Niespodziewana wiadomość odmieniła jej życie. Dziewczyna potrzebuje milion dolarów, aby spłacić dług, który jej ojciec zaciągnął u jej byłego chłopaka. Mężczyzna nie przebierał w środkach, aby odzyskać pożyczkę, na skutek jego działań ojciec Mii trafił w śpiączce do szpitala. W przestępczym świecie długi przechodzą na ocalałych. Żeby pomóc ojcu i uratować swoją rodzinę, Mia zatrudniła się jako ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa w agencji własnej ciotki...

Reklama

Plan wydaję się być prosty. Wystarczy spędzić miesiąc w towarzystwie bogatego klienta, by spłacić kolejną ratę i jeszcze przekazać pieniądze na studia młodszej siostrze - i wcale nie musi uprawiać z nim seksu.  12 miesięcy, 12 różnych facetów i będzie wolna.

Rzeczywistość w nowej pracy okazuje się jednak nie tak oczywista, jak sobie wyobrażała. Z jednej strony Mia daje się ponieść erotycznej ekstazie, odrzucając wszelkie wątpliwości i skrupuły. Jednak każde rozstanie sprawia, że coraz trudniej podjąć decyzję o wyjeździe i ponownej podróży w nieznane. Każdy z dotychczasowych mężczyzn nauczył ją czegoś o niej samej. Czy tak będzie z kolejnymi klientami?

Seria "Dziewczyna z kalendarza" składa się z czterech tomów. Pierwsza książka ukazała się w Polsce w styczniu i przedstawia trzy miesiące z życia bohaterki - styczeń, luty, marzec. Druga część - kwiecień, maj, czerwiec - będzie mieć swoją premierę już 11. kwietnia, natomiast kolejne tomy zaplanowane są na drugą połowę 2017 roku.

W swojej historii Mia Sanders zabiera czytelników w podróż po największych miastach w Stanach Zjednoczonych. Tym razem mamy szansę przenieść się z nią do Bostonu, Waszyngtonu i na Hawaje.  Czy w którymś z tych miejsc dziewczynie uda się znaleźć szczęście, którego tak bardzo pragnie i nieustannie szuka? Czy jeden z klientów okaże się kimś więcej i pomoże wyjść z kłopotów, które ściągnął na nią los?

W kwietniu Mia wyrusza do Bostonu, gdzie ma spędzić miesiąc u boku najlepszego miotacza w drużynie Boston Red Sox. Niedojrzały, arogancki, zarozumiały, irytujący, ale też utalentowany sportowiec musi się ustatkować, żeby pozyskać nowych reklamodawców i fanów. Ona ma wpłynąć na zmianę jego wizerunku.

O autorce

Audrey Carlan

Bestsellerowa autorka "New York Timesa", uzależniona od czytania, mieszka w California Valley razem z mężem i dwoma synami, w których zakochuje się codziennie od nowa. Spod jej pióra wychodzą książki odpowiadające jej preferencjom czytelniczym, czyli szalone i pełne namiętności historie miłosne.


INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama