Reklama

Reklama

Horrrendalna historia Polski ​

Po "Strrrasznej historii" czas na "Horrrendalną historię Polski"! Poznaj burzliwe losy pierwszych mieszkańców kraju Polan, mroczne tajemnice Piastów i odkryć kulisy potęgi Jagiellonów. Historia Polski nie musi być nudna!

"Horrendalna historia Polski" to seria książek skierowana do młodego czytelnika. Fakty historyczne są tam podane w ciekawy, przystępny sposób, a ciekawostki historyczne zapadają w pamięć i pozwolą zabłysnąć wiedza w szkole. Dowcipne, komiksowe ilustracje wciągają w opowieść o początkach państwa polskiego i jego rozwoju.

Seria pokazuje, że nauka nie jest nudna, a podana w interesujący sposób wiedza potrafi wciągnąć i lepiej się zapamiętuje. 

Sakramencki sarmatyzm

Autor: Małgorzata Fabianowska; Małgorzata Nesteruk

Reklama

Ilustrator: Jędrzej Łaniecki

Cena: 19,99

Grupa docelowa: 8-12 lat

TA KSIĄŻKA TO HUSARSKA SZARŻA HISTORII

Na pewno nie wiecie: Jak wznieść toast butem pana wojewody? Co to znaczy umartwiać się na potęgę? Jak zrywać sejmy i prać pohańca?

Dzięki tej książce dowiecie się o szalonej polskiej szlachcie i jej złotej wolności. Przekonacie się, jak wówczas umiano jeść i pić, jak się bić i jak bujnie żyć. Kiedy zobaczycie, co wyczyniano w XVII wieku, będziecie żałować, że nie urodziliście się w siodle i z szablą w dłoni!

Ta książka uzbroi was do walki ze szkolną nudą i pokaże, jak bronić wolności swoich przekonań!

Nie wie mama, nie wie tata, jaki fajny był Sarmata!

Zagmatwane zabory

Autor: Małgorzata Fabianowska; Małgorzata Nesteruk

Ilustrator: Jędrzej Łaniecki

Cena: 19,99

Grupa docelowa: 8-12 lat

TA HISTORIA TO GRA O WOLNOŚĆ!

Na pewno nie wiesz: Jakim horrorem były knut i kibitka? Co skaut może zrobić z trupem? Jak urządzić bunt w budzie?

Czujesz się jak w niewoli? Śledzą cię, kontrolują i musztrują? Spokojnie, wszystko już było i na wszystko są sposoby! Ta książka to najlepsza nauczycielka życia, więc poczytaj, co opowiada o zagmatwanych zaborach - i graj o wolność! Kto się nie podda niewoli, wkrótce się wyzwoli!

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy