Reklama

Reklama

Jak nie zabić swoich roślin, Nik Southern

Jesteś seryjnym zabójcą roślin? Ile kwiatów masz na sumieniu? Ile doniczek wyniosłaś na śmietnik? Przyparta do muru wstydliwie wyznajesz, że potrafisz ususzyć nawet kaktusa? Czas z tym skończyć! Podaruj swoim kwiatom lepsze życie!

Zacznij rozumieć ich potrzeby. Naucz się odpowiedniej pielęgnacji każdego gatunku. Dowiedz się, co o kondycji rośliny mówią jej korzenie i liście. Naucz się, jak i kiedy swoje kwiaty podlewać, przestawiać, przesadzać... Zostań domowym botanikiem! Wyhoduj wokół siebie prywatną zieloną przestrzeń. Zmień swoje mieszkanie w tajemniczy ogród. Niech zielona moc będzie z tobą!

Nik Southern - jeszcze kilka lat temu pracowała jako rekruterka w branży IT i szczerze nienawidziła swojej pracy. Rzuciła tę posadę pod wpływem impulsu i... testu zawodowego, którego wynik wskazał, że powinna zająć się florystyką. Dziś prowadzi w Londynie sieć kwiaciarni. Oryginalne podejście do pielęgnacji roślin oraz niezwykły zmysł estetyczny przyniosły jej ogromną popularność. Według Nik w każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu znajdzie się miejsce na rośliny - bo każde zasługuje na naturalne, żywe dekoracje.

Ta książka to wybawienie dla wszystkich, którzy tak jak ja sądzili, że jedynym sposobem na zamieszkanie wśród bujnej roślinności jest przeprowadzka do ZUS-u. Własna dżungla? Tak, i to od zaraz!

Reklama

Kasia Sojka, 
www.piatypokoj.pl

Każdy z nas marzy, by domowa uprawa przypominała tajemniczy ogród. W snach przedzieramy się przez prywatną dżunglę i doglądamy nowych pnączy. Zazwyczaj jednak zamiast specjalizacji botanika, mamy dyplom z powolnego podsuszania, podtapiania i innych wyrafinowanych form tortur.

Książka "Jak nie zabić swoich roślin" pomaga okiełznać mordercze instynkty i radzi, jak zostać specjalistą od pielęgnacji zielonych przyjaci

Joanna Jezierska 
Crazy Plant Lady 

Nawet, jeśli tak jak ja, rytualnie przeprowadzacie eutanazję kwiatów doniczkowych; za cholerę nie odróżniacie juki od draceny i w życiu nie domyślilibyście się, że Nefrolepis wyniosły to nie żaden starożytny władca, a nasza stara, poczciwa paprotka - ta książka jest dla Was. Powtarzam: dla Was. Nik Southern udowadnia, że nie istnieje coś takiego, jak za dużo roślin na metr kwadratowy. I chwała jej za to!

Magdalena Kostyszyn
Chujowa Pani Domu 


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje