Reklama

Reklama

Jak wykryć kłamstwo, Natalia Hofman

Naukowcy udowodnili, że każdego dnia jesteśmy okłamywani ponad dwieście razy! Podświadomie umiemy wyczuć fałsz, jednak intuicja to za mało. Zwłaszcza, gdy trafimy na patologicznego kłamcę. Wszyscy kłamią, ale dzięki tej książce już nie dasz się oszukać.

Na co zwracać uwagę w trakcie rozmowy? Czy wiesz, że tatuaż na lewym przedramieniu mówi o relacjach z kobietami? Dlaczego na randce lepiej odsłaniać nadgarstki niż przygryzać wargi? Jak kłamią mężczyźni, a jak kobiety?

Profilerka Natalia Hofman jest uczennicą samego Paula Ekmana, najwybitniejszego na świecie eksperta wykrywania kłamstw. Współpracuje z policją i prywatnymi detektywami, pomaga w śledztwach gospodarczych, uczy rekruterów. Jest certyfikowaną ekspertką odczytywania mowy ciała, rozpoznawania mikroekspresji i psychografologii. Na jej szkolenia trzeba zapisywać się z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.

Reklama

W swojej pierwszej książce w przystępny i skuteczny sposób nauczy cię, jak widzieć więcej niż inni.

- Napisałam "Jak wykryć kłamstwo", ponieważ chciałam zebrać w jednym miejscu moją wiedzę i wieloletnie doświadczenia w analizowaniu ludzkich zachowań. Żeby wykryć kłamstwo i zrozumieć zamiary ludzi nie trzeba czytać im w myślach - są na to inne skuteczne metody. Z mojej książki czytelnik dowie się jak analizować mowę ciała, mikroekspresje, sposób mówienia i ubierania się. Te narzędzia wzmocnią jego wewnętrzny radar i pozwolą zobaczyć więcej niż widzą inni - zdradziła autorka.

Czego dowiemy się z książki?

  • Jak rozpracować drugiego człowieka, czyli czego możemy się dowiedzieć z postawy, sposobu chodzenia, wyglądu, mimiki, a nawet charakteru pisma.
  • Jakie są typy niewerbalnych wskaźników kłamstwa?
  • Jak kłamią kobiety, a jak mężczyźni, czyli kłamstwo w związku i na randce.
  • Jak rozpoznać patologicznego kłamcę i jak się przed nim chronić?
  • Jak wygląda praca profilera?

Wydawnictwo: Znak Literanova

Premiera: 16 września 2020 r.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje