Reklama

Reklama

LoveInk You, K.N. Haner

​Buzująca adrenalina, bad boy z mroczną przeszłością i kobieta, dla której można stracić głowę. Mistrzyni romansu erotycznego, autorka wielu bestsellerów K.N. Haner powraca z nową, jeszcze bardziej zmysłową i uzależniającą historią, która zapiera dech w piersiach! "LoveInk You" to intensywna, pełna namiętności, sekretów oraz trudnych wyborów opowieść o ludziach, którzy są sobie przeznaczeni. To także ekscytująca i kipiąca emocjami historia miłości na śmierć i życie. Takiej, o którą warto walczyć za wszelką cenę. Premiera już 29 września.

Isaac kiedyś nie miał niczego, teraz ma wszystko. Pieniądze, sławę i zainteresowanie ludzi, o które w dzieciństwie tak bardzo zabiegał. Przystojny i arogancki bad boy wspólnie z przyjaciółmi prowadzi dobrze prosperujące studio tatuażu. Nicholas i Kallan są dla niego jak bracia. Wychowali się razem w domu dziecka i mieli tylko siebie. Ich szare życie odmieniło się w chwili, kiedy ich zgłoszenie do reality show o tatuażystach wygrało z tysiącami innych.

Nina to dziewczyna, którą trudno rozgryźć. Zjawia się w studiu chłopaków tylko na chwilę, by ostatecznie zrezygnować ze zrobienia sobie tatuażu. Dla Isaaca to codzienność, ale ta klientka zapada mu w pamięć. Zwłaszcza że kilka dni później to właśnie ją spotyka imprezie. Między Niną a Isaakiem od razu zaczyna iskrzyć. Do chłopaka szybko dociera, że nowa znajoma nie jest dziewczyną na jedną noc, a niebawem uświadamia sobie, że po raz pierwszy w życiu się w kimś zakochał. Ale wtedy Nina niespodziewanie rozpływa się w powietrzu. Zdesperowany i zraniony tatuażysta nie może się z tym pogodzić. Postanawia odnaleźć dziewczynę i dowiedzieć się, co stoi za jej zniknięciem. 

Kim jest Nina i jaką skrywa tajemnicę? Do czego doprowadzi prawda, którą pozna Isaac? Jak wiele Isaac będzie w stanie poświęcić dla ukochanej? A wreszcie - czy jego znajomość z Niną czeka szczęśliwe zakończenie?

Królowa Dramatów nie zwalnia tempa! K.N. Haner, niezmiennie zachwycająca czytelniczki swoimi bestsellerowymi powieściami, powraca z kolejną wyjątkową historią. I znów nas oczarowuje! "LoveInk You" otwiera nową serię w jej dorobku. Ta książka to elektryzująca i intrygująca historia stopniowo rozwijającego się uczucia dwojga młodych, doświadczonych przez życie ludzi. Isaac i Nina nie mogliby się od siebie bardziej różnić, dlatego opowieść o losach ich miłości dostarcza czytelniczkom tak wielu emocji i doznań - pożądanie, zmysłowa namiętność, podniecenie, wyraźnie wyczuwalne seksualne napięcie oraz chwile szczerych wyznań i wzruszeń. Miłość Niny i Isaaca napotka na swojej drodze liczne przeszkody, które będzie musiała pokonać, a K.N. Haner na przykładzie losów bohaterów udowodni czytelniczkom, jak wielka jest siła prawdziwych uczuć. 

K.N. Haner - pseudonim artystyczny Katarzyny Nowakowskiej, bestsellerowej autorki poczytnych romansów. Obok Blanki Lipińskiej jest jedną z najpopularniejszych autorek polskiej literatury erotycznej. Jej powieści sprzedały się dotychczas w ponadmilionowym nakładzie. W swoich książkach łączy wątki romansowe i erotyczne z kryminałem i thrillerem. Zadebiutowała w 2015 roku. Od tego czasu na polskim rynku ukazały się jej liczne powieści, m.in.: "Sny Morfeusza", "Zapomnij o mnie", "Sponsor", "Zakazany układ", "Złe miejsce", "Drwal", "Ring Girl", "Nieczyste więzy" oraz seria "Pink Book", którą współtworzy z Edytą Folwarską. Wydaje także pod swoim prawdziwym nazwiskiem: "Skandal", "Femme fatale" i "Zagrywka". W chwilach wolnych od pisania namiętnie ogląda seriale na Netfliksie, gra w planszówki i gotuje z pasją, której może pozazdrościć jej sama Nigella Lawson. 


Reklama

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje