Maja w ogrodzie, Maja Popielarska

Najbardziej znana w Polsce propagatorka pielęgnacji zieleni Maja Popielarska ponownie zagości w twoim ogrodzie już tej wiosny. Zakochaj się w zieleni i zadbaj o swój ogród krok po kroku wraz z Mają w ogrodzie.

Z pomocą książki "Maja w ogrodzie" z powodzeniem założysz swój pierwszy ogród, zadbasz o rośliny po zimie, zasięgniesz jedynej w swoim rodzaju inspiracji, wprowadzisz zmiany ilościowe i jakościowe, wreszcie pokonasz szkodniki i wszelkie choroby roślin. Co najważniejsze - zachwycisz się własnym ogrodem na nowo, wzbudzając podziw rodziny i sąsiadów.

Reklama

W książce "Maja w ogrodzie wiosna/lato" znajdziesz między innymi: 

- praktyczne informacje dotyczące m.in. cięcia, nawożenia oraz rozmnażania roślin,

- rady, jak ochronić rośliny przed szkodnikami oraz chorobami, i jak je zwalczać,

- informacje o zwyczajach zwierząt zamieszkujących przydomowe ogródki

- porady jak założyć warzywnik i jak o niego dbać,

- podpowiedzi, co zrobić, by ogród lub inny, pielęgnowany przez nas kawałek zieleni

- pięknie się prezentował i był znakomitym miejscem relaksu.

Ponadto piękne i inspirujące zdjęcia! 

Maja Popielarska - dziennikarka, poprzednio prezenterka pogody, architekt krajobrazu. Od wielu lat związana z telewizją TVN. W programie Maja w ogrodzie już od 15 lat uczy widzów jak dbać o roślinność, a także dzieli się z nimi swoją ogrodniczą pasją. Laureatka nagrody branży ogrodniczej Zielony Laur, które zostało jej przyznane za budzenie i rozwijanie pasji ogrodniczej w społeczeństwie. Autorka bestsellerowych poradników, w tym 12 miesięcy z Mają PopielarskąKalendarium prac w ogrodzie i na tarasie (Wydawnictwo Zwierciadło).

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje