Reklama

Miłosny układ, Sarah Hogle

Nic tak nie oddala od szczęścia, jak jego udawanie. Przekonują się o tym Naomi i Nicholas z powieści Sarah Hogle, których związek właśnie przechodzi kryzys. Mogliby się rozstać, ale... nikt z nich nie chce pokrywać gigantycznych kosztów odwołanego wesela. Postanawiają więc wcielić w życie diabelski plan, czyli zmusić partnera, by jako pierwszy zerwał zaręczyny. Które z nich wyjdzie z tej wojny zwycięsko? "Miłosny układ" to tryskająca złośliwym humorem, błyskotliwa i pełna emocji komedia romantyczna o parze, która na krótko przed ślubem zaczyna żywić do siebie głęboką niechęć, by później zakochać się w sobie na nowo. Premiera już 26 stycznia.

Naomi Westfield uważa, że jej narzeczony Nicholas Rose to chodzący ideał: otwiera przed nią drzwi i zawsze pamięta, co zamówić w restauracji, poza tym należy do zamożnej i powszechnie szanowanej rodziny, do jakiej pragnęłaby wejść każda dziewczyna. Za trzy miesiące staną przed ołtarzem, a wystawny ślub, który szykują, będzie wydarzeniem towarzyskim roku.

Jednak mimo wszystkich zalet Nicholasa Naomi nie czuje się u jego boku szczęśliwa. Rozważa nawet zerwanie zaręczyn, ale wtedy dociera do niej, że jest problem: ten, kto odwoła ślub, będzie musiał z własnej kieszeni pokryć niebotyczne koszty niedoszłego wesela. Kiedy  odkrywa, że Nicholas też myśli o rozstaniu, zaczynają prowadzić wojnę podjazdową, której celem jest doprowadzenie przeciwnika do wywieszenia białej flagi. Ich bronią są złośliwe kawały i podstępy, a jak wiadomo - w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone!

Reklama

Im bliżej wielkiego dnia, tym ich determinacja słabnie. W sytuacji, w której oboje nie mają nic do stracenia, wreszcie mogą pokazać swoje prawdziwe charaktery. Wówczas z zaskoczeniem odkrywają, że gdy presja znika, doskonale bawią się w swoim towarzystwie.

"Miłosny układ" to urocza i przezabawna komedia romantyczna, która pokazuje, że droga do szczęśliwej przyszłości we dwoje bardzo rzadko bywa usłana różami. Pełna świeżości powieść Sarah Hogle stanowi inteligentną i dowcipną ilustrację zasady, że nad udanym związkiem należy pracować, a fundamentem każdej relacji uczuciowej powinna być szczerość wobec siebie i partnera. "Miłosny układ" zachwyci wielbicielki twórczości Samanthy Young, Abby Jimenez oraz Christiny Lauren. Cięty humor, dialogi rodem z najzabawniejszych komedii, subtelnie budowane erotyczne napięcie oraz charyzmatyczni bohaterowie, których nie sposób nie polubić - to wszystko sprawia, że powieść Hogle czyta się jednym tchem!

Sarah Hogle - amerykańska pisarka mieszkająca w południowym Ohio, mama trójki dzieci. Wolny czas spędza na oglądaniu programów rozrywkowych, planowaniu zabawnych psikusów i zabieganiu o atencję męża. Jej marzeniem jest zamieszkać w nawiedzonym zamczysku pośrodku leśnej głuszy. Komedia romantyczna "Miłosny układ" to jej debiutancka powieść.

Tytuł: "Miłosny układ"

Autorka: Sarah Hogle

Premiera: 26.01.2022 r.

Przekład: Magdalena Sommer

Cena: 44,90 zł

Liczba stron: 384

Wydawnictwo MUZA SA


 

 

 

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy