Reklama

Reklama

Moc na talerzu, Mehmet Oz

Lek na stres, problemy ze skórą czy przeziębienie? Jedzenie ma większy wpływ na ciebie i twoje zdrowie, niż ci się wydaje. Zawartość jednego talerza może zdziałać cuda, jeśli będzie skomponowana z odpowiednich składników. Doktor Oz w książce Moc na talerzu sprawdza, co kryje się pod modnym pojęciem superfood i proponuje prosty sposób na wykorzystanie siły tkwiącej w żywności. Tytuł trafił do sprzedaży 26 października.

Na stan twojego zdrowia składa się wiele czynników: geny, poziom aktywności fizycznej, stres oraz ogólny styl życia. Być może jednak nie wiesz, że często to właśnie jedzenie stoi na pierwszym miejscu tego rankingu. I to właśnie wybory jedzeniowe są najważniejsze spośród wszystkich mających wpływ na twoje zdrowie. Jedzenie rządzi - i to dosłownie. Może doprowadzić cię do upadku albo naprawić twoje ciało. Zapobiegać pewnym chorobom, a niektóre nawet cofnąć. Oczywiście picie koktajlu z jarmużu przez trzy dni nie sprawi, że twoje serce będzie silne jak dzwon, ale faktyczna zmiana nawyków pomoże ci odwrócić szkody w organizmie i zacząć wszystko od nowa, tym razem pod znakiem siły i energii.

Reklama

Wiedza podana na talerzu

Tylko jak się do tego zabrać? Nie musisz spędzać wielu godzin na zdobywaniu wiedzy i szukaniu sprawdzonych rad. Książka Moc na talerzu doktora Mehmeta Oza to jedyne tak kompleksowe kompendium wiedzy na temat wpływu jedzenia na nasze zdrowie. Nie tylko wyjaśnia siłę jego dobroczynnego działania, lecz także proponuje gotowe strategie na zmianę stylu odżywiania się. Poznasz taktyki i triki, które pozwolą ci przezwyciężyć pokusy i zmniejszyć apetyt. Doktor Oz poprowadzi cię także przez najpowszechniejsze dolegliwości, takie jak nadciśnienie, problemy z jelitami czy nawracający ból głowy, i pokaże, jak można z nimi wygrać tylko za pomocą odpowiedniego jedzenia. Zdziwisz się, że strategie właściwego odżywiania się są tak proste do zastosowania. Ponadto odkryjesz, że superżywność stanowiąca bombę odżywczą dla naszego ciała to tak naprawdę stała zawartość twojej torby na zakupy. Teraz wystarczy odpowiednio ją wykorzystać.   

Twój plan na zdrowie

To nie wszystko - doktor Oz przygotował specjalny 21-dniowy plan, w którym zamieścił przepisy na różne dania, takie jak kalafiorowa margherita oraz przekąski, jak np. popcorn paprykowo-migdałowy. Znajdziesz tu również propozycję trzydniowego  etapu  oczyszczania. Odkryjesz ponad 100 przepisów i jeszcze więcej pomysłów na to, jak na co dzień realizować plan, również wtedy, gdy jesz poza domem. Zobaczysz, co możesz bez wyrzutów sumienia zamówić w restauracji chińskiej, włoskiej, meksykańskiej, a nawet w McDonaldzie. Zatem nie czekaj i zacznij proces uzdrawiania ciała z Mocą na talerzu. Przygotuj się do ochrony przed głównymi zagrożeniami dla zdrowia. A przy tym baw się dobrze! 

O autorze:

Dr Mehmet Oz jest kardio-torakochirurgiem i ośmiokrotnym laureatem Daytime Emmy Awards za program The Dr. Oz Show. Prowadzi również program Daily Dose emitowany na wielu międzynarodowych rynkach radiowych, a jego felietony prasowe trafiają za pośrednictwem serwisu Hearst na 175 rynków na całym świecie. Jego aplikacja AskMD w 2014 roku została uhonorowana tytułem Best Medical App.  Dr Oz został zaliczony przez magazyny "Time", "Forbes" i "Esquire" do grona 100 najbardziej wpływowych ludzi, a Uniwersytet Harvarda uznał go za jednego ze swoich 100 najbardziej wpływowych absolwentów; przewodnik Castle Connolly co roku przyznaje mu status lekarza najwyższej klasy.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje