Reklama

Money Mindfulness, Cristina Benito

Money Mindfulness to poradnik zanurzony w popularnym nurcie uważności i bycia tu i teraz. Cristina Benito skupia się na trzech głównych tematach: Jak zarobić więcej? Dlaczego tak szybko kończą mi się pieniądze (i jak ten proces zatrzymać)? Czy mogę pomnożyć swoje oszczędności? Zachęca do zmiany nawyków i podaje praktyczne wskazówki oraz w skuteczny i przystępny sposób przekonuje, że zamiast pracować zbyt dużo, należy uwolnić czas na myślenie, a minimalizm sprzyja dobrobytowi.

Dlaczego warto rozmawiać o pieniądzach?Jaka postawa charakteryzuje Twój stosunek do pieniędzy - jesteś Rozdawcą, Piromanem, a może Mróweczką?

 

Czy wiesz, że Twoje podejście do pieniędzy jest odbiciem tego, jak postrzegasz samego siebie?

Oto Marie Kondo dla Twojego portfela. Poznaj dziewięć zasad, które pomogą Ci zarabiać pieniądze, oszczędzać je i pomnażać. Zyskaj materialną i mentalną swobodę oraz niezależność. Pozwól money mindfulness przejąć opiekę na Twoim życiem i portfelem.

Reklama

- Jeśli przeczytasz tę książkę i zastosujesz się do przedstawionych w niej zasad, wydane na nią pieniądze będą dla Ciebie inwestycją życia.

Cristina Benito

Cristina Benito - studiowała ekonomię w IE Business School w Madrycie. Przez dwadzieścia lat pracowała jako doradca finansowy w banku inwestycyjnym Morgan Stanley, zajmowała się także audytem dla rządu La Rioja. Niestrudzona podróżniczka, zwiedziła pięćdziesiąt krajów, aby poznać różne sposoby osiągania progresu w życiu codziennym. Jest autorką dwóch poradników na temat zarządzania pieniędzmi i czasem. Wpływ na jej koncepcję gospodarowania domowym portfelem wywarły nie tyko solidne ekonomiczne wykształcenie i praca w londyńskim City, ale także doświadczenie dorastania w rodzinie, w której finansami opiekowały się kobiety. Jak pisze na początku książki Money Mindfulness, to babka i matka nauczyły ją wartości pieniądza.

 


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy