Reklama

Reklama

Nowości książkowe HarperCollins - Opowieści z dreszczykiem

Seria powieści z dreszczykiem dla dzieci, które uwielbiają się bać, a także dla tych, które chcą raz na zawsze poradzić sobie ze swoim strachem! Każda historia dobrze się kończy, a wynikający z niej morał będzie punktem wyjścia do intrygujących rozmów z kilkulatkiem. Fantastyczna, świecąca w ciemności, a przy tym bezpieczna dla dziecka okładka to dodatkowy atut książki!

Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem

Dziewięć uroczych (i tylko trochę strasznych) opowieści napisanych na podstawie serialu. "Straszne historie Maszy" to propozycja dla maluchów, które lubią się bać, a także dla tych, które chcą raz na zawsze poradzić sobie ze swoim strachem! Każda opowieść, której narratorką jest Masza, w zabawny, lekki i mądry sposób mówi o codziennych dziecięcych lękach.

Bohaterowie boją się ciemności, wody, owadów albo koszmarnych snów i krok po kroku uczą się oswajać swoje obawy. 

Autor: Beata Żmichowska

Grupa docelowa: 3-7 lat

Premiera: 30.09.2020 r.

Reklama

Disney. Opowieści z dreszczykiem

Osiem opowieści z dreszczykiem dla dzieci, które uwielbiają się bać! Przekonaj się, co takiego przestraszyło groźną Królową Kier i dlaczego Kapitan Hak, który do tej pory bał się tylko jednego krokodyla, drży na samą myśl o pewnej dziwnej klątwie.

Sprawdź, czy miły i pomocny Kubuś może na jedną noc zamienić się we Franken-Misia, i kto pojawi się w środku burzowej nocy w domu Myszki Miki.

Zawarte w tej książce urocze (i tylko trochę straszne) historie z najbardziej znanymi bohaterami bajek Disneya w rolach głównych to propozycja dla dzieci, które uwielbiają się bać!

Autor: opracowanie zbiorowe

Grupa docelowa: 3-7 lat

Premiera: 30.09.2020

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje