Reklama

Reklama

Planer #lifebalance, Ludmiła Podgórska i Marta Waszkiewicz

Prowadzisz siedzący tryb życia, a twoja aktywność kończy się na przejściu z biura na parking? Jeśli chcesz to zmienić, ale nie wiesz jak, sięgnij po Planer #lifebalance i poznaj 12 małych kroków, które pozwolą ci w uporządkowany sposób skutecznie wpleść zdrowe nawyki w twoją codzienność.

Dziesięć tysięcy kroków dziennie dzieli cię od znacznej poprawy twojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Badania dowodzą, że taki spacer pozwala spalić około 2 kg tłuszczu w ciągu roku. Oprócz tego zmniejsza ryzyko przeziębienia aż o 50%, a objawy depresji nawet o 36%! Sięgnij po "Planer #lifebalance" i przekonaj się, że ta aktywność to wcale nie tak dużo, lecz tylko tyle

Ewolucja, nie rewolucja

Kontrola liczby kroków to nie jedyna wskazówka pomocna w zmianie stylu życia. Autorki na kolejnych 12 tygodni przygotowały 12 niewielkich zmian, które przynoszą ogromne efekty. Dzięki sugestiom zawartym w planerze skutecznie i niemal niezauważalnie można wpleść je w swoją codzienność. Cały proces rozpoczyna się od obserwacji siebie. W środku znajduje się miejsce zarówno na zapisanie codziennych lub tygodniowych celów, harmonogramu dnia, jak i na własne notatki i przemyślenia. Nie zabrakło również sekcji umożliwiającej monitorowanie swoich zachowań i dotychczasowych nawyków, takich jak ilość wypitych płynów, godziny snu czy aktywność fizyczna.

Reklama

(work)lifebalance

Mimo że planer przygotowany przez dietetyczkę i fizjoterapeutkę kierowany jest przede wszystkim do osób prowadzących siedzący tryb życia, to stanowi on idealne rozwiązanie tak naprawdę dla każdego, kto chce wprowadzić zdrowe zmiany w swoim życiu. Obok narzędzi do obserwacji i monitorowania postępów zamieszczono w nim także wskazówki i triki na zwiększenie aktywności fizycznej, propozycje prostych ćwiczeń, które można wykonać również w biurze, najważniejsze zasady racjonalnego odżywiania, plan posiłków i listę zakupów, które można wyciąć i zachować. Niezależnie od tego, jak bardzo napięty jest twój grafik, z pomocą tego planera uda ci się wypracować w swoim życiu nawyki, które wyjdą ci na zdrowie.

bLife to duet składający się z dietetyczki mgr inż. Ludmiły Podgórskiej-Stawieckiej i fizjoterapeutki mgr Marty Waszkiewicz. Autorki prowadzą warsztaty edukacyjne zwiększające świadomość na temat zachowań prozdrowotnych w życiu codziennym oraz warsztaty specjalistyczne dla pacjentów chorujących na otyłość, pacjentów poddawanych chirurgicznemu leczeniu otyłości, pacjentów onkologicznych i ich rodzin. Propagują zdrowy styl życia nie tylko wśród podopiecznych, ale również wśród swoich bliskich.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy