Sekretnik współczesnej czarownicy, Keylah Missen

Magia znów jest w modzie! Czary to coś więcej niż abstrakcyjne pojęcie i kilka efektownych zaklęć, miłosne eliksiry czy tajemne symbole. Magia pokazuje wymiar życia, który jest obok codzienności, a na który zazwyczaj nie zwraca się uwagi. Keylah Missen stworzyła praktyczną i przystępną instrukcję stosowania zaklęć i czarów, by osiągnąć spełnienie w życiu. „Sekretnik współczesnej czarownicy” w księgarniach 17 października.

Okładka książki
Okładka książkimateriały prasowe

"Sekretnik współczesnej czarownicy" to przystępne i praktyczne kompendium wiedzy ezoterycznej, które pokazuje m. in.:

- jaka potęga tkwi w imionach, liczbach, kolorach,

- jak zachować zdrowie, młodość i urodę, które "kryją się w naszym wnętrzu",

- jakie dobroczynne właściwości zawierają minerały, kamienie, metale i rośliny,

- jak posługiwać się tarotem,

- jak wyczuwać oraz badać energię i aurę innych osób,

- jak wykorzystywać fazy słońca i księżyca do realizacji swoich celów,

- na czym polega psychomagia i potęga myśli,

- jaki wpływ na życie mają pory roku,

- jak medytować i uprawiać jogę.

Zaprezentowane w "Sekretniku współczesnej czarownicy" zaklęcia, czary oraz rytuały pochodzą z różnych kultur i sprzyjają powodzeniu oraz miłości. Książka zawiera także recepty na poprawę zdrowia i urody. Są tu przepisy na ziołowe kosmetyki, instrukcje i porady, jak zastosować kryształy i odczytywać symbole, a także podstawy astrologii. Keylah Missen opisuje różne techniki, z których można wybrać te najlepiej odpowiadające naszej naturze i potrzebom.

Ten niewielki przewodnik uczy posługiwania się różnego typu narzędziami ezoterycznymi i tworzenia własnych praktyk - wszystko po to, by na co dzień móc czerpać z korzyści, jakie daje magia. Nie są to skomplikowane procesy, ale mają wielką moc. Bazują na elementach życia codziennego i otwierają na przestrzeń, o której istnieniu się zapomina. Keylah Missen prezentuje rytuały przywoływania dobrych duchów, oczyszczanie domu dzięki właściwościom kamieni, praktykę magiczną z użyciem świec sprzyjającą spełnianiu swoich pragnień. Książka zawiera wskazówki tworzenia własnych zaklęć i narzędzi magicznych, posługiwania się wahadłem czy różdżką. Większość zawartych w książce technik jest prosta do wykonania, a potrzebne do nich składniki łatwe do zdobycia.

Keylah Missen - hiszpańska bioenergoterapeutka i fizjoterapeutka, nauczycielka reiki. Już jako dziecko nauczyła się, jak wykorzystywać energię wszechświata. Później została uczennicą australijskiej szeptunki, która przekazała jej nauki potężnego mistrza z Wietnamu. Keylah Missen chciała dać czytelnikom książkę, której jej samej brakowało w chwilach zagubienia - nowoczesny elementarz magii dla stawiających pierwsze kroki, pozwalający swobodnie i bezpiecznie oswajać się z siłami działającymi w życiu człowieka.

INTERIA/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas