Reklama

Trener życia, Mariola Bojarska-Ferenc

„Trener życia” to książka dla kobiet, które po prostu chcą być szczęśliwe. Bez względu na wiek, wykształcenie, status materialny i zawodowy. Czyli dla wszystkich. Wszystkie przecież gonimy za szczęściem. Chcemy mieć udane związki, dobre relacje z dziećmi, grono zaufanych przyjaciół i oczywiście poczucie spełnienia w życiu zawodowym.

Książka skierowana jest do kobiet nowoczesnych, które mają apetyt na sukces, ale równocześnie nie zamierzają rezygnować z czasu dla rodziny, przyjaciół i rozwoju osobistego.

Chcą być mocne, ale i modne, seksowne, otwarte na życie i nie boją się walczyć o swoje marzenia. 

Mariola Bojarska-Ferenc pokazuje, jak przełamywać stereotypy, jak czasami pójść pod prąd i po raz pierwszy dzieli wcześniej nieznanymi opowieściami i tajemnicami ze swojego życia osobistego, a także anegdotami związanymi z kulisami pracy w telewizji. 

Reklama

- Przez kilkadziesiąt lat swojego życia kolekcjonowałam doświadczenia własne. Analizowałam je, wyciągałam z nich wnioski i starałam się unikać powtarzania błędów. Dziś wiem, że wybrałam właściwą drogę. Nie boję się przyznać, że jestem szczęśliwa i spełniona!

Chciałabym się z tobą tymi doświadczeniami podzielić, bo wierzę, że mogą być one pomocne w odnalezieniu własnej drogi do szczęścia. W pewnym sensie byłam królikiem doświadczalnym. Sprawdzałam na sobie różne metody nie wiedząc, jaki będzie ich ostateczny skutek. Dzisiaj wiem. Mogę powiedzieć, że wszystko, co robiłam zarówno w dziedzinie diety, ruchu, dbałości o siebie, jak i wewnętrznego rozwoju, przyniosło dobre skutki. Dzięki temu, w co wierzyłam i co z uporem  praktykowałam pomimo dojrzałego wieku, cieszę się dobrym zdrowiem, atrakcyjnym wyglądem, ciągle funkcjonuję na wysokich obrotach. Śmiało mogę stwierdzić, że nadążam za światem i młodszymi koleżankami.

Nie wyobrażam sobie siebie siedzącej w fotelu i rozmyślającej o tym co było. Żyję tym co jest i tym, co będzie. Mam marzenia i zamierzam je zrealizować. W tek książce opowiadam o tym, jak do tego wszystkiego doszłam.

Ty też możesz być szczęśliwa: rozwijać się, przełamywać bariery, nie bać się ryzyka, kochać, pracować i... nie zwariować. Mam nadzieję, że moje doświadczenia zachęca cię do działania. Udowodnię ci, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pokażę, że warto o siebie walczyć, przełamywać stereotypy po to, żeby osiągnąć swój cel.

Mariola Bojarska-Ferenc - fragment książki "Trener życia"

Premiera: 30 września 2020 roku. 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy