Reklama

Reklama

Twój dziennik zdrowia, Agnieszka Pająk

Dobre zdrowie to nie tylko geny. Decyduje o nim także styl życia, umiejętność rozładowywania stresu, sposób odżywiania, a nawet relacje z innymi. To doskonała wiadomość: stan naszego organizmu zależy w dużej mierze od nas samych.

"Twój dziennik zdrowia" to nowa książka autorki bestsellera "Metaboliczne IQ – twój kod do zdrowia" i potężna dawka motywacji, by już dziś zwrócić uwagę na swoje samopoczucie.

- Dowiedz się, czego potrzebuje twój organizm

- Poznaj zasady odżywiania zgodnego z typem metabolicznym

- Kupuj mądrze w trybie "slow"

- Wybieraj najlepsze dla siebie produkty

Przejrzysta struktura i konkretne porady pomogą ci lepiej poznać swój organizm. Zaplanuj każdy dzień, tak by znalazło się w nim miejsce na to, co najważniejsze - troskę o siebie.

Reklama

"Twój dziennik zdrowia" to doskonałe narzędzie do codziennego monitorowania postępów we wprowadzaniu zdrowych nawyków dietetycznych. Pozwala utrzymać motywację przez cały rok - nie musisz zaczynać od stycznia - zacznij prowadzenie dziennika w dowolnym momencie! Zrób badania i zapisuj ich wyniki. Każdego dnia opisz co zjadłaś, jak się po tym czułaś, pochwal się za każde, nawet drobne osiągnięcie. Możesz zapisywać swoje pomiary - w końcu to twój dziennik! 

- Jeśli interesuje cię, jak systematycznie dbać o zdrowie oraz jak zbudować swoją autorską dietę, żeby zawsze być w dobrej formie - ta książka jest dla ciebie. Polecam! 

Barbara Stuhr

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy