Reklama

Reklama

​Wykorzystaj lepiej każdy dzień, S.J. Scott i Rebecca Livermore

Czy odnosisz czasami wrażenie, że twoje życie staje się coraz bardziej chaotyczne i przytłaczające? Brakuje ci energii, źle sypiasz, niezdrowo się odżywiasz i wciąż nie masz czasu na ważne sprawy, jak regularna aktywność fizyczna czy utrzymywanie porządku w swojej przestrzeni. Twoja wydajność w pracy również pozostawia wiele do życzenia. Mija dzień za dniem, sukces nie przychodzi, a wspaniałe pomysły wciąż czekają na realizację. Niestety, nie chodzi tylko o brak systematyczności i silnej woli...

Dzięki prostym wskazówkom zawartym w tej książce opracujesz i wdrożysz rozwiązanie tego problemu: codzienną rutynę i korzystne nawyki. Przekonasz się, że dzięki systematycznie budowanym nawykom sprawnie i efektywnie będziesz wykonywać codzienne zadania, przyzwyczaisz się też do samodzielnego przygotowywania zdrowych posiłków i do regularnej aktywności fizycznej. Zauważysz, że zostanie Ci dużo więcej czasu na przyjemności. Znajdziesz tu również wartościowe porady ułatwiające uniknięcie błędów podczas wypracowywania codziennej rutyny, a także informacje o negatywnych konsekwencjach niewłaściwych nawyków w poszczególnych obszarach.

Reklama

W książce między innymi:

• osiem korzyści płynących z codziennej rutyny

• pięć metod kształtowania nawyku zdrowego odżywiania się

• pięć sposobów usprawniania codziennych zajęć

• dziewięć strategii osiągania najwyższej wydajności w pracy

• cztery sposoby czerpania dużej radości z małych rzeczy

BIOGRAMY AUTORÓW:

S.J. Scott jest uznanym ekspertem w dziedzinie samorozwoju. W swoich książkach koncentruje się na praktykach, które sprawdzają się w prawdziwym życiu i które można natychmiast zastosować. W wolnych chwilach czyta, gimnastykuje się i podróżuje. 

Rebecca Livermore jest autorką książek i konsultantką. Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych dla małych firm. Dzięki wypracowaniu stałej, codziennej rutyny udało się jej spełnić swoje marzenia.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy