Zabójczy kusiciel, Kristen Ashley

Pożądanie, miłość, zuchwali przestępcy, seksowni mężczyźni oraz kobiety, które niczego się nie boją. Oto nowa, pełna napięcia, namiętności i zwrotów akcji powieść Kristen Ashley.

Zabójczy kusiciel, Kristen Ashley
Zabójczy kusiciel, Kristen Ashley INTERIA.PL/materiały prasowe

"Zabójczy kusiciel", kolejny tom bestsellerowej serii "Rock Chick", to uzależniające połączenie gorącego romansu ze spektakularnym wątkiem sensacyjnym, którego nie można przegapić! Premiera już 18 listopada.

Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy, by nie stoczyły się na dno. Denver, w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych złodziejaszków, nie jest miejscem sprzyjającym wychowaniu młodzieży. Więc Jules, która przez lata zapracowała na przydomek Strażniczki Prawa, ma misję do spełnienia.

Vance Crowe jest jednym z najbardziej cenionych członków zespołu detektywistycznego Nightingale Investigations. Jak przystało na seksownego jak diabli, rdzennego Amerykanina, którego znakiem rozpoznawczym są muskularny tors i zawadiacki uśmieszek, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej.

Kiedy drogi Jules i Vance'a się krzyżują, jasne staje się, że klan Nightingale'ów zamierza zapewnić dziewczynie ochronę. Zwłaszcza że dzieci, z którymi Jules pracuje, przypominają Vance’owi jego własne dzieciństwo. I choć dziewczyna potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo i wie, jak radzić sobie z typami spod ciemnej gwiazdy, to nie pogardzi towarzystwem długowłosego przystojniaka.

Poza tym ją i Vance’a w myśl powiedzenia, że przeciwieństwa się przyciągają, łączy niewytłumaczalnie silna chemia. Ale takich jak on, którzy w relacjach z kobietami wyznają zasadę: "zdobyć, zaliczyć, porzucić", Jules woli trzymać na dystans. Vance jednak przez lata przyzwyczaił się, że od życia zawsze dostaje to, czego chce.

"Zabójczy kusiciel" to jedna z najlepszych powieści w dorobku Kristen Ashley. Czytelniczki zgodnie porównują ją do "Idealnego mężczyzny" z bestsellerowej serii "Dream Man", który zachwycał podkreśleniem wartości rodziny i przyjaźni, a także doskonale ukazaną damsko-męską relacją dwojga głównych bohaterów. Wyraziste postaci, zawrotne tempo akcji, błyskotliwe dialogi oraz chwile autentycznego wzruszenia to najmocniejsze strony "Zabójczego kusiciela". Amerykańska pisarka po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w łączeniu gorącego romansu z sensacyjną fabułą i dużą dawką humoru nie ma sobie równych. Co istotne, każda część cyklu "Rock Chick" stanowi osobną całość, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie od tej powieści rozpocząć przygodę z prozą lubianej autorki.

Kristen Ashley - urodziła się w Stanach Zjednoczonych, wychowywała się na farmie, w dużej wielopokoleniowej rodzinie. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętej przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii "Dream Man" oraz "Rock Chick".

Wydawnictwo Akurat

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas