Reklama

Reklama

Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza, Konrad Piasecki

Po ponad 25 latach dziennikarskich zmagań z polską polityką i jej bohaterami, po tysiącach godzin spędzonych w sejmowych i rządowych gabinetach, korytarzach i zaułkach, po dziesiątkach tysięcy rozmów i wywiadów z najważniejszymi postaciami rodzimej polityki Konrad Piasecki opisuje, co przeżył, co widział, czego doświadczył i co myśli o tym, co wydarzyło się przez te lata wokół nas.

To pełna zakulisowych historii i anegdot opowieść o przełomowych momentach ostatniego ćwierćwiecza z perspektywy kogoś, kto przyglądał im się naprawdę z bliska.

Konrad Piasecki - dziennikarz telewizyjny i radiowy. Urodził się na warszawskiej Pradze, chodził do przedszkola w Śródmieściu, do szkoły podstawowej - na Bródnie, do liceum - na Woli, a historię studiował na Krakowskim Przedmieściu. Trudne początki nie zniechęciły go do radia, w którym przepracował ponad 25 lat, najdłużej w RMF FM. Był także gospodarzem programu Gość Radia Zet, a obecnie prowadzi Rozmowę Piaseckiego i Kawę na ławę w TVN24.

Reklama

Gdy nie pracuje, czyta o historii i polityce, biega (zdarza się, że i maratony), gra w squasha i pija wino. Nałogowo zagląda do smartfona. Lubi podróże po Hiszpanii i Grecji, nie omija Skandynawii.

Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza, Konrad Piasecki. Wydawnictwo Burda Książki. Premiera: 14 listopada 2018 r. 


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy