Reklama

Zawsze mówi, że wróci, Katarzyna Zdanowicz

​W tej książce spotkamy dziewięć niezwykłych kobiet. Przeczytamy opowieści o czekaniu, lękach, dumie, a nierzadko rozpaczy. Kiedy oni zdobywają najwyższe szczyty świata, są bohaterami mediów, one w domach walczą z codziennością. Jak dużo są w stanie poświęcić w związkach, żeby partner mógł realizować swoją ekstremalną pasję? W imię czego żony i partnerki himalaistów żyją w cieniu wielkiej góry?

To nie jest książka o himalaistach, ale ma się wrażenie, jakby byli w pokoju obok i chętnie szerzej otworzyli drzwi, za którymi Katarzyna Zdanowicz prowadzi rozmowy z ich żonami i partnerkami. Co by wtedy usłyszeli? Kawał trudnej prawdy również o sobie, odgłosy i zapachy zwyczajnego życia, w którym nie uczestniczyli, będąc na wielomiesięcznych wyprawach, śmiech i łzy, czasem wściekłość, zawsze nadzieję, że przecież wróci.

Opowiadają:

Ewa Kurtyka
Katarzyna Wielicka
Izabela Hajzer
Elżbieta Pawlikowska
Elżbieta Dąsal
Aniela Łukaszewska
Anna Solska Mackiewicz
Aleksandra Leksińska
Agnieszka Korpal

Reklama

Katarzyna Zdanowicz - dziennikarka, prezenterka telewizyjna. Zaczynała w lokalnej telewizji w Solcu Kujawskim. Pracowała w "Gazecie Wyborczej" w oddziałach bydgoskim i toruńskim. Potem przyszedł czas na Radio Gra w Bydgoszczy. Od 2007 roku mieszka w Warszawie. Była producentką Wydarzeń w Polsacie. Prowadziła programy w Polsat News. Od 2013 roku związana jest z TVN24. Współpracuje z Dzień Dobry TVN. Pisze do tygodnika "Polityka".

Premiera: 15 września 2021 r.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy