Złota rybka w szambie, Krzysztof Piersa

Internet jest jak złota rybka - zdolna spełnić każde nasze marzenie, ale również może ściągnąć użytkownika na dno, do szamba zagrożeń.

Złota rybka w szambie, Krzysztof Piersa
Złota rybka w szambie, Krzysztof Piersamateriały prasowe

Krzysztof Piersa jest autorem trzech książek i terapeutą uzależnień. Prowadzi kanał na Youtube i spotyka się z młodzieżą oraz dorosłymi borykającymi się z uzależnieniami.

W książce znajdziemy informacje, jak diagnozować takie uzależnienie, jakie są pozytywne i negatywne strony korzystania z internetu, co należy do największych zagrożeń sieci, jakie są konsekwencje uzależnienia i jego pierwsze objawy. Konkretne wskazówki krok po kroku wyjaśniają, jak sobie z takim uzależnieniem radzić.

Książka skierowana jest do rodziców i pedagogów obserwujących rosnący problem uzależnienia w najbliższym otoczeniu, osób zaniepokojonych uzależnieniem swoich bliskich oraz osób rozpoznających uzależnienie również u siebie.

Krzysztof Piersa - terapeuta uzależnień. Specjalista w dziedzinie uzależnień od nowoczesnych technologii i cyberzagrożeń. Autor poradników "Komputerowy Ćpun" i "Trener Marzeń". Przeprowadził ponad osiemset spotkań autorskich i wykładów na temat uzależnienia od gier komputerowych, smartfonów i internetu. Zaskarbił sobie sympatię bibliotek, szkół i tysięcy słuchaczy szczerością, praktycznym podejściem i solidną znajomością tematu. Sam borykał się z uzależnieniem od gier komputerowych. Teraz przemierza Polskę wzdłuż i wrzesz, pokazując różnicę pomiędzy pasją a uzależnieniem. Stały gość programów opiniotwórczych i konferencji m.in. TEDx.

"Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu", Krzysztof Piersa. Wydawnictwo Jaguar. Premiera: 26 lutego 2020 r.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas