Reklama

Reklama

Złowrogie niebo, Alex Kava

Kolejny thriller mistrzyni gatunku! Ryder Creed i jego psy tropiące spotkają się w akcji z agentką specjalną Maggie O’Dell. Tym razem bohaterom przyjdzie się zmierzyć nie tylko z brutalną zbrodnią, lecz także z wrogiem, którego nie są w stanie pokonać - ze śmiercionośnym żywiołem

15 lipca nakładem wydawnictwa HarperCollins ukaże się kolejna część cyklu o Ryderze Creedzie z udziałem agentki specjalnej Maggie O’Dell. Niesamowity thriller niekwestionowanej mistrzyni gatunku, Alex Kavy, pod tytułem "Złowrogie niebo", mrozi krew w żyłach i zachwyca suspensem. Stawka będzie wysoka, a wróg, z którym przyjdzie się zmierzyć bohaterom - nie do pokonania.    

O KSIĄŻCE:  

Francine "Frankie" Russo jest zirytowana, kiedy młody współpracownik Tayler Gates o piątej rano prosi ją o wideorozmowę i przyłapuje w samym ręczniku. Jest tak zła, że ledwo zwraca uwagę, gdy naprzeciwko Taylera na ulicy wyrasta dwóch mężczyzn. W ciągu kilku sekund Frankie staje się świadkiem morderstwa. Kiedy zabójcy podnoszą telefon Taylera, widzą Frankie - wiedzą, jak wygląda, kim jest, gdzie pracuje i gdzie mieszka. Ona o nich nie wie nic. Ale jedno jest pewne - przyjdą po nią. Przerażona Frankie prosi o pomoc przyjaciółkę z dzieciństwa Hannę Washington i jej partnera  biznesowego Rydera Creeda - bo tylko im może zaufać. Hanna umawia Frankie na spotkanie z agentką FBI Maggie O’Dell. Z prześladowcami na karku, Frankie spieszy na spotkanie z Maggie. Nie ma jednak pojęcia, że jedzie prosto w ręce innego zabójcy - monstrualnego tornada szalejącego nad Alabamą.   

Reklama

Książka świetnie przyjęta przez czytelników na świecie!

Cykl z Ryderem Creedem jest ABSOLUTNIE FENOMENALNY." — Suspense Magazine 

"Niezwykły, pełen SUSPENSU i PROWOKUJĄCY thriller." — Huffington Post 

"CHWYTA CZYTELNIKA w swoje szpony od pierwszej stronicy." — RT Reviews 

"Wciągająca, pełna suspensu, TOTALNIE ORYGINALNA zagadka." — Lincoln Journal Star 

"Pełna zwrotów akcji i suspensu... NIE MOŻNA SIĘ OD NIEJ ODERWAĆ."— Modern Dog  

O AUTORCE: 

Pochodząca z Silver Creek w Nebrasce Alex Kava, a właściwie Sharon Kava, to uznana autorka thrillerów psychologicznych, które regularnie goszczą na listach bestsellerów. Jej powieści są podbudowane rzetelną wiedzą psychologiczną, a także znajomością procedur policyjnych, co dodaje im wiarygodności. Chociaż są fikcją literacką, często impulsem do ich napisania stawały się prawdziwe zbrodnie. Polski czytelnik chętnie sięga po jej twórczość, autorka może poszczycić się 850 tysiącami sprzedanych egzemplarzy. 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy