Reklama

Znajdź mnie, Anne Frasier

Bezwzględny seryjny morderca, który wciąga policję w swoją przebiegłą grę, dwoje zranionych przez życie śledczych, którzy nie spoczną, póki nie doprowadzą dochodzenia do końca, oraz skomplikowana relacja ojca i córki. "Znajdź mnie" to porywający, niesamowicie intensywny i emocjonujący thriller, od którego nie sposób się oderwać. Powieść Anne Frasier zaskakuje, mrozi krew w żyłach i przyprawia o mocniejsze bicie serca, a jej zakończenie sprawia, że od razu chcemy sięgnąć po kolejny tom. "Znajdź mnie" to jeden z najwyżej ocenianych przez czytelników thrillerów na Goodreads.com!

"Książki Anne Frasier pochłaniają bez reszty i trzymają w napięciu aż do ostatniej strony" Lisa Gardner, autorka bestsellerowego "Powiem tylko raz"! 

Seryjny morderca Benjamin Fisher, znany jako Morderca z Inland Empire, od ponad trzydziestu lat odsiadujący wyrok w więzieniu, wreszcie zgadza się zdradzić detektywowi Danielowi Ellisowi miejsce ukrycia zwłok swoich ofiar. Stawia jednak kilka warunków, z których najważniejszy to obecność podczas odkopywania ciał jego córki Reni, byłej agentki i profilerki FBI. Reni nie ma ochoty rozgrzebywać traumatycznej przeszłości, ale musi się zgodzić, ponieważ wciąż czuje się współodpowiedzialna za zbrodnie ojca.

Benjamin wykorzystywał kilkuletnią wówczas dziewczynkę - idealnie nadającą się do roli zagubionego dziecka - jako przynętę, przy pomocy której wabił swoje ofiary. Nadszedł wreszcie czas, żeby raz na zawsze zamknąć ten mroczny rozdział w życiu Reni, rodzin zamordowanych kobiet oraz detektywa Ellisa, dla którego ta sprawa także ma wymiar osobisty. Gdy był małym chłopcem, jego matka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna jest przekonany, że podobnie jak kilkadziesiąt innych kobiet padła ofiarą Fishera.

Reni i Daniel wspólnie będą musieli pokonać setki kilometrów i rozprawić się z mnóstwem złych wspomnień z przeszłości. Wytrawny manipulator i bezwzględny morderca zaskarbił sobie co prawda ich zaufanie, ale dla nich to jeszcze nie koniec historii. Prawdziwy koszmar dopiero się zaczyna..."Znajdź mnie" to mrożąca krew w żyłach opowieść o ludziach przejawiających psychopatyczne skłonności, sztuce manipulacji oraz bezwzględnym wykorzystywaniu dziecięcej niewinności do zbrodniczych celów. To także książka o sumieniu, którego nie da się zagłuszyć, i o traumatycznych przeżyciach z przeszłości kładących się cieniem na dorosłym życiu bohaterów. 

Reklama

Anne Frasier do perfekcji opanowała umiejętność wodzenia czytelnika za nos. Jej thriller jest przykładem znakomicie przemyślanej i dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach intrygi kryminalnej. Wyjątkowego klimatu nadaje powieści Frasier miejsce, w którym toczy się akcja - jeden z najgorętszych terenów na Ziemi, czyli bezlitosna dla człowieka pustynia Mojave. "Znajdź mnie" usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających wielbicieli gatunku. Potwierdzają to doskonałe oceny na Amazonie (4,4/5) i Goodreadsie (4,15/5)!

"Znajdź mnie" to powieść otwierająca serię zbierających fenomenalne recenzje thrillerów o nazwie "Inland Empire". Ich fabuła koncentruje się wokół policyjnych śledztw prowadzonych przez świetnie zgrany duet: byłą profilerkę FBI Reni Fisher oraz detektywa Daniela Ellisa. Na uznanie zasługują zaskakujące zwroty akcji, szokujące odkrycia, liczne retrospekcje oraz niemożliwy do przewidzenia finał. 

Rekomendacje zagranicznych autorów i mediów

"Idealny thriller dla czytelników ceniących zawiłe i niekonwencjonalne fabuły z szokującymi zwrotami akcji" - Library Journal

"Nazwisko Anne Frasier na okładce to dla mnie gwarancja literackiej uczty" - Pure Textuality

"Frasier do perfekcji opanowała sztukę przyprawiania czytelników o ciarki na plecach. W Znajdź mnie przeszła samą siebie" - Publishers Weekly

"Mistrzyni" - Minneapolis Star Tribune

"Pisarstwo Anne Frasier to ostra jazda bez trzymanki" - Jayne Ann Krentz, autorka międzynarodowych bestsellerów 

Anne Frasier - amerykańska autorka thrillerów psychologicznych. W ostatnich latach stała się jedną z najpopularniejszych pisarek w Stanach Zjednoczonych. Jej książki, które do tej pory sprzedały się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy, regularnie trafiają na listy bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Frasier jest laureatką nagród: Thriller Award, RITA i Daphne du Maurier Award oraz wyróżnień przyznawanych przez stowarzyszenia Mystery Guild i Literary Guild.
INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama