Reklama

Reklama

Życie jest zbyt krótkie, Abby Jimenez

"Żyj tak, jakby jutra miało nie być" - to zdanie z pewnością mogłoby być życiowym mottem Vanessy Price, bohaterki najnowszej komedii romantycznej autorstwa Abby Jimenez. Uwielbiana przez polskie czytelniczki za fenomenalną powieść "To tylko przyjaciel" pisarka i tym razem prezentuje niezwykłą historię miłosną. To książka, która zachwyca i niesie w sobie wartościowy przekaz. "Życie jest zbyt krótkie" podnosi na duchu, porusza i skłania do refleksji. Jimenez przekonuje, że każdy dzień warto przeżywać tak, jakby miał być naszym ostatnim. Premiera już 10 listopada!

"Słodka i przejmująca komedia romantyczna - naprawdę wspaniała historia miłosna"

Beth O'Leary, autorka "Współlokatorów"

"Przezabawna, delikatna, afirmująca życie. Ta powieść to perełka wśród książek!"

Emily Henry, autorka "Beach Read"

Nowa książka autorki "To tylko przyjaciel" - Bestsellera Empiku 2020!

Kiedy Vanessa Price postanowiła rzucić pracę, by realizować swoje marzenie o podróżowaniu po świecie, nie spodziewała się, że stanie się jedną z najpopularniejszych osób w sieci, a jej kanał na YouTubie będą śledzić miliony internautów. "Żyć pełną piersią" to dla niej coś więcej niż tylko pusty frazes. Jej matka i siostra nie dożyły nawet trzydziestki, bo cierpiały na nieuleczalną chorobę, więc ona woli nie brać niczego za pewnik i korzystać z życia, póki może. Obawia się, że czeka ją taki sam los - że stwardnienie zanikowe boczne (ALS) ujawni się także u niej. Zaczyna już nawet dostrzegać pierwsze symptomy choroby...

Reklama

Aktywny tryb życia youtuberki nieoczekiwanie przerywa pojawienie się dziecka. To malutka Grace, córka przyrodniej siostry (uzależnionej od narkotyków i niezdolnej do opieki nad niemowlęciem). Vanessa nie ma wyjścia, stara się zastąpić dziewczynce matkę, ale nie wszystko idzie gładko. Któregoś razu, o czwartej nad ranem, w uspokojeniu malutkiej Grace pomaga jej seksowny sąsiad, Adrian Copeland. Zabójczo przystojny prawnik okazuje się zaklinaczem dzieci, a dramatyczne nocne spotkanie staje się początkiem wspaniałej przyjaźni.

I choć każde z nich obiecało sobie nie angażować się w żadne bliższe relacje, już wkrótce młodzi sąsiedzi dają się porwać fali namiętności. Wszystko się jednak komplikuje, gdy Adrian dowiaduje się o chorobie ukochanej. Dla Vanessy natomiast jedyną rzeczą gorszą od zakochania się w atrakcyjnym prawniku jest planowanie wspólnej przyszłości.

Ta książka zmieni Wasze podejście do życia! Ponadczasowa i niosąca potężny ładunek emocjonalny opowieść o poszukiwaniu radości zapewni czytelniczkom sporą dawkę śmiechu i mnóstwo wzruszeń. "Życie jest zbyt krótkie" to pełna optymizmu historia dwojga młodych ludzi, którzy na przekór przeznaczeniu decydują się zawalczyć o szczęście.

"Życie jest zbyt krótkie" ma szansę powtórzyć sukces zachwycającego debiutu Jimenez, powieści "To tylko przyjaciel". Dzięki niej amerykańska pisarka zyskała sympatię czytelniczek. I to ona została uhonorowana Bestsellerem Empiku 2020, nagrodą dla najlepiej sprzedającej się książki z kategorii "literatura obyczajowa".

Abby Jimenez - jest autorką romansów, mówczynią motywacyjną oraz zwyciężczynią konkursu kulinarnego organizowanego przez Food Network. Popularność i sympatię czytelniczek zyskała za sprawą debiutanckiej powieści - błyskotliwej komedii romantycznej "To tylko przyjaciel", która w 2020 roku zapewniła jej nagrodę Bestsellera Empiku dla najlepiej sprzedającej się książki z kategorii "literatura obyczajowa". 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje