Reklama

Reklama

Arlington Park

W Arlington Park, nowoczesnym, bogatym przedmieściu Londynu, poznajemy pięć kobiet, które zastanawiają się nad sensem swego istnienia.

Pozornie wszystko jest w idealnym porządku. Mają piękne domy, bogatych mężów, śliczne dzieci. A mimo to czują się jak w życiowej pułapce, wpadają w depresję i nie potrafią wyrwać się z magicznego kręgu nudnych rytuałów gospodarstwa domowego. Są wykształcone, ale zrezygnowały z kariery bo chciały być idealnymi matkami, żonami i paniami domu. Sfrustrowane i przygniecione codziennością, czują się więźniami swoich złotych klatek.
Cusk ma odwagę przyznać się do sprzecznych uczuć, jakie budzi w niej macierzyństwo, co jest niezwykle rzadkie i godne podziwu. "Entertainment Weekly"

Reklama

Rachel Cusk uznana przez Magazyn "Grant" za jedną z najlepszych współczesnych pisarek angielskich. Kilkakrotnie nominowana do prestiżowych nagród literackich, jak Whitbread, Novel Award czy Nagroda Brookera.
Książka Arlington Park znalazła się wśród finalistek Orange Prize 2007, brytyjskiej nagrody dla najlepszej pisarki.
Twórczość Rachel Cusk jest porównywana przez krytyków do utworów Virginii Woolf, a książka do serialu Gotowe na wszystko.
Arlington Park
Rachel Cusk

Dowiedz się więcej na temat: park

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje