Test na spostrzegawczość: Czy dostrzeżesz koguta, który różni się od pozostałych?

W trakcie zimy doświadczyliśmy braku słońca i krótkich dni i nieba zasnutego chmurami. Wszystkie te czynniki mogły wprawiać w senność i znużenie. Masz wrażenie, że twój intelekt i kreatywność potrzebują zastrzyku energii? Spokojnie, są proste sposoby na rozruszanie umysłu. Na przykład zagadka na spostrzegawczość, którą dla ciebie przygotowaliśmy. Powodzenia!

Drobny detal, który dostrzeże tylko sokole oko
Drobny detal, który dostrzeże tylko sokole okoopracowanie własneINTERIA.PL

Test na rozruszanie mózgu po zimie. Czy twoja spostrzegawczość została uśpiona?

Umysł, podobnie jak mięśnie, potrzebuje regularnej stymulacji. Chociaż badania naukowe sugerują, że czasem nudę można wykorzystać jako sposób na efektywny odpoczynek, długotrwała bezczynność i rutyna mogą negatywnie wpływać na naszą psychikę.

Dlatego ważny jest systematyczny trening umysłowy. Jednym z najłatwiejszych i najszybszych sposobów jest rozwiązywanie zagadek logicznych oraz zadań, które wymagają spostrzegawczości. Spójrz na obrazek i postaraj się znaleźć koguta, który jest inny niż pozostała reszta. Czy uda ci się rozwiązać zagadkę w mniej niż 10 sekund?

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testyopracowanie własneINTERIA.PL

Prawidłowe rozwiązanie

Udało ci się rozwiązać naszą łamigłówkę? Oznacza to, że jesteś bardzo spostrzegawczą osobą. Jeśli jednak nie sprostałeś naszemu wyzwaniu, to nic się nie stało. Na rozwiązywanie testów na spostrzegawczość wpływa wiele czynników, takich jak stres lub zmęczenie. Dodatkowo może przyczyniać się do tego np. wada wzroku. Na poniższym obrazku znajdziesz odpowiedź, gdzie znajduje się inny kogut.

Poprawna odpowiedź
Poprawna odpowiedźopracowanie własneINTERIA.PL

Sprawdź nasze pozostałe zagadki:

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas