Tylko mistrz spostrzegawczości odnajdzie niepasującą kurę. Podejmiesz wyzwanie?

Po świętach twój umysł nie pracuje na najwyższych obrotach? Brak słońca, krótkie dni i zasnute chmurami niebo wprawiają cię w stan nieustannej senności? Masz wrażenie, że twój intelekt i kreatywność potrzebują zastrzyku energii? Spokojnie, są proste sposoby na rozruszanie umysłu. Na przykład zagadka na spostrzegawczość, którą dla ciebie przygotowaliśmy.

Zagdaka na spostrzegawczość. Która z kur różni się od reszty?
Zagdaka na spostrzegawczość. Która z kur różni się od reszty?opracowanie własneINTERIA.PL

Test na spostrzegawczość, który pobudzi twój mózg do myślenia

Umysł, tak samo jak mięśnie, potrzebuje stymulacji. Choć naukowcy w swoich najnowszych odkryciach dowodzą, że nuda bywa niezbędna dla efektywnego odpoczynku, bezczynność i rutyna na dłuższą metę mogą mieć fatalne skutki.

Dlatego dobrze - znowu, tak samo jak mięśniom - regularnie fundować umysłowi mały trening. Nawet jeśli etap nauki mamy już dawno za sobą, a obowiązki zawodowe nie stawiają przed nami intelektualnych wyzwań, istnieją proste sposoby na rozruszanie szarych komórek. Jednym z najprostszych i najszybszych są zagadki logiczne i te, sprawdzające naszą spostrzegawczość.

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze inne testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze inne testyopracowanie własneINTERIA.PL

Zagadka z kluczem - sprawdź swoją spostrzegawczość

W serwisie Kobieta Interia regularnie przygotowujemy dla was różnego rodzaju zagadki. Dziś mamy dla was zadanie z kurami. Na czym polega?

Przyjrzyj się uważnie obrazkowi, przedstawiającemu siedem rzędów jednakowych kur.. Zaraz, zaraz, czy na pewno jednakowych? Jedna z nich różni się od reszty niewielkim elementem. Spójrz jeszcze raz na obrazek i wskaż, która to. Na poniższym obrazku znajdziesz poprawną odpowiedź.

Prawidłowe rozwiązanie
Prawidłowe rozwiązanieopracowanie własneINTERIA.PL

Spodobała ci się zagadka z kurami? Spróbuj swoich sił w innych zadaniach:

Sposoby na pamięćNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas