Reklama

Reklama

Angelina Jolie urodziła córkę!

Angelina Jolie i Brad Pitt Brad Pitt, najbardziej znana obecnie para Hollywood, doczekała się pierwszego biologicznego potomka.

W sobotę, 27 maja, w Namibii (południowo-zachodnia Afryka), aktorka urodziła córkę, która otrzymała imiona Shiloh Nouvel i nazwisko obojga rodziców - Jolie-Pitt.

Para, wraz z dwójką adoptowanych dzieci (4-letnim Maddoxem i 1,5-roczną Zaharą), od kwietnia przebywają w luksusowym domu w Namibii, gdzie Jolie postanowiła urodzić swe pierwsze biologiczne dziecko. Miejscowe władze zapewniły bowiem słynnej parze poczucie bezpieczeństwa i skutecznie uniemożliwiły dziennikarzom dostęp do nich.

Reklama

Nic więc dziwnego, że póki co żadne szczegóły porodu nie są znane. Wygląda jednak na to, że zarówno mama, jak i dziecko, mają się dobrze.

Przypomnijmy, że dzień w którym Angelina Jolie miała urodzić dziecko, miał stać się świętem państwowym Namibii. Stanie się tak jednak tylko wówczas, jeśli w referendum zgodzi się na to połowa populacji tego afrykańskiego państwa. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, wówczas mieszkańcy Namibii uhonorują dziecko Jolie i Brada Pitta w sposób, jaki dotąd był dostępny tylko królom, królowym i bohaterom narodowym.

Aktorska para zgodziła się wcześniej również na to, aby zgodnie z tradycją, imię ich nowo narodzonemu dziecku nadał gubernator regionu Erongo, Samuel Nuuyoma. Nuuyoma zaprzyjaźnił się z gwiazdorską parą i osobiście pomagał im w znalezieniu najodpowiedniejszego miejsca na zamieszkanie w Namibii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: para | dziecko | brad | Brad Pitt | pitt | Angelina Jolie | Jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy