Reklama

Reklama

Bardzo szczęśliwa Claudia Schiffer

Oczekująca narodzin swego pierwszego dziecka niemiecka supermodelka Claudia Schiffer, zdążyła jeszcze przed rozwiązaniem, które ma nastąpić w przyszłym miesiącu, udzielić wywiadu brytyjskiemu magazynowi "Tatler".

Zapewniła w nim, iż w swoim życiu nigdy nie czuła się tak szczęśliwa, jak obecnie.

Reklama

Claudia, która od przeszło pół roku jest zamężna z angielskim producentem Matthew Vaughnem, stwierdziła w wywiadzie dla lutowego wydania magazynu "Tatler", iż nie spodziewała się, że będzie jej tak dobrze w małżeństwie. Jest również postrzegana jako wspaniała żona. Podpis pod jej zdjęciem na okładce pisma głosi: "Modelowa żona angielskiego dżentelmena".

Niemka jest zamężna z Vaughnem od maja ubiegłego roku, zaś za miesiąc powinno przyjść na świat ich pierwsze dziecko. Claudia zapewnia, że nigdy nie była równie szczęśliwa i zakochana. Pomimo błogosławionego stanu, stara się być możliwie najaktywniejsza.

"Lubię cały czas być zajęta. Nigdy nie byłam typem osoby, która tylko sobie siedzi w jednym miejscu i patrzy, jak czas przecieka przez palce. Wolę chwytać życie i wszystko, co ma ono do zaoferowania" - mówi Claudia w wywiadzie.

Dowiedz się więcej na temat: Claudia Schiffer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje