Reklama

Reklama

Dlaczego Brad Pitt nie chce ślubu?

Brad Pitt (42 l.) nie ożeni się na razie z Angeliną Jolie (31 l.), ponieważ jeszcze nie pozbierał się po rozwodzie z Jennifer Aniston. Tak przynajmniej twierdzi... babcia gwiazdora.

82-letnia babcia Pitta, Betty Russell, twierdzi, że wnuczek zaczął zwierzać się jej podczas rozmowy telefonicznej zaraz po narodzinach pierwszego biologicznego dziecka aktora, córeczki Shiloh Nouvel.

- Brad obiecał swojej ostatniej żonie w dniu ślubu, że będą razem na zawsze. Niestety, nie udało się im. Brad to bardzo wrażliwy człowiek, tym razem chce mieć pewność, że będzie w stanie dotrzymać obietnicy - powiedziała pani Russell.

Pitt zwierzał się także babci z tego jak się czuje będąc ojcem Shiloh oraz jak czuje się będąc przybranym ojcem dla 4-letniego Maddoxa i półtorarocznej Zahary - adoptowanych dzieci Jolie.

Reklama

- Brad zawsze chciał mieć dzieci i bardzo dobrze wywiązuje się z roli ojca. Nasza rodzina pokochała Jennifer, ale teraz on jest z Angeliną i wygląda na bardzo szczęśliwego - opowiedziała Russell. - Brad jest bardzo związany z Maddoxem, powierza mu nawet swoje sekrety - zakończyła rozmowę babcia gwiazdora.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: jolie | babcia | Brad Pitt | pitt | brad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje