Reklama

Reklama

Edyta Górniak: Dziecko za rok?

Największym marzeniem Edyty Górniak jest urodzenie dziecka.

30-letnia wokalistka macierzyństwo planuje w przyszłym roku lub za dwa lata. W rozmowie z fanami Górniak przyznała, że jest szczęśliwie zakochana. "Ktoś musiał szczerze wymodlić tego człowieka dla mnie" - powiedziała Edyta.

Reklama

Zapytana o dziecko, Edyta Górniak odpowiedziała w wywiadzie dla "Przyjaciółki": "To jedno z największych marzeń, jakie pozostały mi do zrealizowania. Myślę o nim często, i to nie z goryczą czy żalem, że jeszcze nie mam, tylko z tęsknotą i już miłością. Najpierw jednak muszę wywiązać się z podpisanych kontraktów i dokończyć zaczęte sprawy".

"A potem - mam nadzieję, że zdrowie nam pozwoli - chciałabym zajść w ciążę. Chcielibyśmy, żeby to się udało w przyszłym roku lub za dwa lata. Oczywiście mam świadomość, że przyszło nam żyć w tak trudnych i niebezpiecznych czasach, że nie łatwo będzie nam wychować dziecko. Jedno jest pewne, z pewnością będzie dwujęzyczne" (śmiech)".

W życiu Edyty jest już ktoś, kogo piosenkarka obdarza "uczuciem głębokiej miłości i szacunku".

"Już tyle razy myślałam, że tym razem na pewno się nie pomyliłam... że nie chce się zarzekać, ale... jest w moim życiu człowiek, przy którym jestem szczęśliwa i spokojna. Po raz pierwszy tak naprawdę czuję się w związku kochana i zaopiekowana. Ktoś musiał szczerze wymodlić tego człowieka dla mnie. Pewnie moi fani... " - oświadczyła Edyta Górniak w rozmowie z fanami na swej oficjalnej stronie internetowej.

Dowiedz się więcej na temat: dziecko | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje