Reklama

Reklama

Jennifer Lopez zazdrosna o Gwyneth Paltrow

Jennifer Lopez jest po uszy zakochana w swym nowym partnerze, aktorze Benie Afflecku, ale to wcale nie oznacza, że nie jest o niego zazdrosna.

Podobno niedawno doszło między nimi do sceny zazdrości, kiedy latynoska piękność dowiedziała się, iż Ben skontaktował się ze swoją byłą narzeczoną, znana aktorką Gwyneth Paltrow.

Reklama

Ben chciał podobno się umówić ze swoją byłą ukochaną na kolację, prawdopodobnie po to, aby powiedzieć jej o zaręczynach i być może zaprosić na ślub. Plotki głoszą, że Gwyneth nie przepada za przyszłą żoną Afflecka. Zresztą z wzajemnością.

Wojnę zaczęła jednak Lopez w 1998 roku, kiedy powiedziała o Paltrow w wywiadzie: "Powiedzcie mi w czym ona grała? Przysięgam, że nie mogę sobie przypomnieć żadnego tytułu. Niektórzy ludzie stają się sławni, bo się z czymś kojarzą. Ja słyszałam więcej o jej związku z Bradem Pittem, niż o tym, co robi zawodowo".

Trudno się dziwić, że Gwyneth, która ma na koncie Oscara za rolę w "Zakochanym Szekspirze", nie przepada za nową miłością Bena Afflecka.

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | lopez | Gwyneth Paltrow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje