Reklama

Reklama

Katarzyna z Libiąża:

SĄ TAKIE DNI I MOMENTY GDY CZUJĘ SIĘ PRZYBITA, ZNUDZONA, ROZTRZĘSIONA I PRZYGNĘBIONA . JEDNAK ZAWSZE PO DESZCZU PRZYCHODZI SŁOŃCE, A PO PŁACZU NASTAJE ŚMIECH!

Reklama

I TO WŁAŚNIE O TYCH RADOSNYCH,CIEPŁYCH I PEŁNYCH UŚMIECHU CHWILECH, DLA KTÓRYCH WARTO ŻYĆ CHCĘ NAPISAĆ KILKA SŁOW!

CZĘSTO JEST TAK, ŻE ZUPEŁNIE NIE WIEDZIEĆ CZEMU BUDZĘ SIĘ RANO RADOSNA JAK SKOWRONEK, MYJĘ SIĘ SZYBKO I UBIERAM I TAK ZACZYNA SIĘ MÓJ WSPANIAŁY DZIONEK.

GDY TAK STOJĘ PRZED LUSTREM W ŁAZIENCE NACHODZĄ MNIE MYŚLI ,, JESTEŚ KASIU CAŁKIEM ŁADNA". PODOBA MI SIĘ W TYM MOMENCIE WE MNIE WSZYSTKO, NAWET NIE PRZEJMUJĘ SIĘ TYM ŻE NASTĘPNEGO DNIA MUSZĘ IŚĆ DO LEKARZA, JEST NAPRAWDE WSPANIALE I JESTEM WTEDY MIŁA DLA KAŻDEGO NAWET DLA LUDZI, KTÓRYCH NIE LUBIĘ. JEDNYM SŁOWEM CHCE MI SIĘ ŻYĆ!

SĄ TEŻ INNE SYTUACJE, W KTÓRYCH LUBIĘ SIEBIE, A MIANOWICIE CHODZI MI O TO, ŻE W NIEKTÓRYCH MOMENTACH JESTEM Z SIEBIE DUMNA. PRZYKŁADOWO CZUJĘ SIE WSPANIALE, GDY JAKO JEDNA Z KLASY DOSTANĘ PIĄTKĘ Z PSYCHOLOGII, GDY ZAGNĘ JAKIMŚ PYTANIEM MOJEGO PROFESORA Z FILOZOFII LUB WTEDY, GDY ZACZEPI MNIE KTOŚ NA ULICY I POWIE COŚ MIŁEGO.

LUBIĘ SIEBIE WESOŁĄ I RADOSNĄ, SZALONĄ I SPONTANICZNĄ!

LUBIĘ SIEBIE ,GDY JESTEM SOBĄ! GDY NIE MUSZĘ UDAWAĆ KOGOŚ INNEGO, KIEDY MOGE SIĘ ZACHOWYWAĆ NATURALNIA I NA LUZIE.

KTOŚ KIEDYŚ POWIEDZIAŁ ,,W ŻYCIU WAŻNE ŚĄ TYLKO CHWILE" I TO WŁAŚNIE DLA TYCH WSPANIAŁYCH CHWIL WARTO ŻYĆ I WARTO ZAWSZE LUBIĆ I DOCENIAĆ SIEBIE, BO JEŚLI MY TEGO NIE ZROBIMY, TO INNI TYM BARDZIEJ NIE ZROBIĄ TEGO ZA NAS!!!!!

KOCHAJMY SIEBIE ZAWSZE! NIE WAŻNE CZY MAMY NOWĄ FRYZURĘ, BUTY, O KTÓRYCH MARZYLIŚMY CZY POPROSTU CIESZYMY SIĘ BO KTOŚ SIE DO NAS UŚMIECHNĄŁ, ZAWSZE ZNAJDZIE SIE PRETEKST DO RADOŚCI I DO ZADOWOLENIA! ZAWSZE JEST ZA CO LUBIĆ SIEBIE!!!

Tekst jest pracą konkursową na temat "Lubię siebie...".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje