Reklama

Reklama

Konkurs: Jak żyć po rozstaniu... - rozwiązanie

Ból, cierpienie, rozpacz, ulga i poczucie wolności - takie nastroje towarzyszą rozstaniom. Początkowo trudno nam wrócić do "normalności", ale po jakimś czasie odkrywamy zalety życia w pojedynkę.

Opisałyście nam swoje historie, podzieliłyście się doświadczeniem.

Reklama

Oto lista nagrodzonych:

1. Renata , Telatyn
2. Agnieszka, Sosnowiec
3. Monika, Konin
4. Daria, Zawiercie
5. Anna, Frombork
6. Emilia, Suwałki
7. Anna, Zabrze
8. Magdalena, Aleksandrów Łódzki
9. Alfreda, Olkusz
10. Paulina, Mirków.

Nagrody - książki Pia Mellody "Toksyczne związki" zostaną przesłane pocztą. Gratulujemy!

"Toksyczne związki" to książka o współuzależnieniu, czyli skłonności do związków, w których miłość mylona jest z posiadaniem, przywiązanie zamienia się w zależność, odpowiedzialność miesza się z poczuciem winy, troska przesiąknięta jest lękiem, a seks łączy się z nadużyciem lub nie dochodzi do głosu.

Pia Mellody uświadamia, że zrozumienie istoty współuzależnienia to klucz do uzdrowienia toksycznych relacji między rodzicami i dziećmi lub pełnych napięcia i cierpienia związków małżeńskich, problemów z autorytetami, skłonności do konfliktów w pracy. Autorka pokazuje również, że droga do uwolnienia się z tego chorobliwego stanu nie jest łatwa, bowiem prowadzi od wglądu w destrukcyjne doświadczenia z dzieciństwa, przez oczyszczanie się z toksycznych uczuć, aż po uczenie się budowania własnej tożsamości, zdrowych granic i partnerskich relacji ze światem.

Książkę wydała agencja wydawnicza Jacek Santorski & CO.

Przeczytaj też regulamin konkursu.

Dowiedz się więcej na temat: rozstania | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje