Reklama

Reklama

Lopez&Affleck: Wszystko możliwe

Dan Klore, nowojorski rzecznik prasowy Jennifer Lopez, powiedział, że latynoska gwiazda i Ben Affleck prowadzą rozmowy na poważne tematy, ale tak naprawdę trudno jest powiedzieć, czy są bliscy rozwiązania swoich problemów. Ponoć każdy scenariusz rozwoju sytuacji w przypadku tej słynnej pary jest jeszcze możliwy.

Podobno 33-letnia Lopez zastanawia się nad tym, czy zostać żoną 31-letniego Bena Afflecka. Jennifer i Ben starają się rozmawiać możliwie najczęściej i ponoć bardzo zależy im na tym, by być razem.

Reklama

Trudno jednak w tej chwili dociec, jakie szanse ma ich związek. Nawet dobrze znający swoją szefową Dan Klore nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

- Wydaje mi się, iż oboje starają się, by wszystko między nimi się ułożyło i nie będę zaskoczony, kiedy do siebie wrócą. Nie byłbym też zaskoczony, gdyby wzięli ślub, lecz nie byłbym również zaskoczony, gdyby postanowili jeszcze przez jakiś czas pobyć z dala od siebie.

- Jennifer nie ma się świetnie. Ma się dobrze - powiedział Dan Klore w wywiadzie radiowym, po czym zaapelował do mediów: - Ona ma już 33 lata. Dajcie jej święty spokój.

Dowiedz się więcej na temat: lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje