Reklama

Reklama

Molestowanie czy manipulacja?

W tym odcinku programu poruszyliśmy problem fałszywych oskarżeń o molestowanie dzieci, opowiedzieliśmy o manipulacji, jakiej dopuszczają się matki, o coraz częstszym i okrutnym sposobie zemsty na ojcach, niestety - o czym matki zapominają - przede wszystkim krzywdzą w ten sposób swoje dzieci...

Paweł Kopankiewicz, ojciec prawie 6-letniej Zuzi, walczy o prawo do opieki nad dzieckiem. W trakcie rozstania żona oskarżyła go o molestowanie, sprawę umorzono.

Reklama

Pan Zdzisław, ojciec dorosłej już córki, nie widuje jej od lat, bo gdy miała ona roczek, żona oskarżyła go o molestowanie. Sprawa ciągnęła się latami, później została umorzona, ale on stracił kontakt z dzieckiem na zawsze. Pan Mirosław od półtora roku nie widuje córki. Był oskarżony o molestowanie, sprawę również umorzono. Pan Mirosław zastanawia się co lepsze dla dziecka: dalsza walka, czy tez zaniechanie kontaktów na jakiś czas. W studiu dyskutowali na ten temat eksperci i publiczność.

W programie przypomnieliśmy też historię Tomka, który wygrał walkę z chorobą i dzięki państwa pomocy może dzisiaj realizować swoje marzenia.

Oglądaj program w każdy wtorek na antenie Telewizji Polsat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje