500 nagród do wygrania w konkursie lodów Grand

Artykuł sponsorowany

Brak planów na wakacje? Vouchery na wyjazdy na Gran Canaria z biura Itaka są na wyciągnięcie ręki. Do 17 czerwca trwa Wielki konkurs przyjemności „Grand. Błogie chwile”, w którym do wygrania jest aż 500 nagród.

Grand. Błogie chwile
Grand. Błogie chwile.

Chcesz zaznać niebiańskiego smaku lodów w wykwintnej czekoladzie, posmakować nowości takich jak Grand Panna Cotta, Grand Gold Mint, Orange lub Coconut? Sprawisz tym sobie dużą przyjemność, a przy okazji możesz wygrać jeszcze większe nagrody.

Co zrobić, żeby wygrać?

Konkurs "Grand. Błogie chwile" to 10 tygodni przyjemności w 5 dwutygodniowych turach. Aby wygrać jeden z wyjazdów na Gran Canaria, sprzęt elektroniczny lub niezbędne latem akcesoria, wystarczy kupić 2 lody Grand lub Grand Gold i dokonać zgłoszenia hasła, zdjęcia, wideo lub GIFa na stronie konkursu Grand.BlogieChwile.pl. Należy pamiętać o zachowaniu paragonu do każdego zgłoszenia.

Do wygrania jest 500 nagród, w tym m.in: ekskluzywne wyjazdy na Gran Canaria, konsole PlayStation 4, kamery GoPro, aparaty Instax Fujifilm Mini. Zwycięzców wybierze jury, w którym zasiadają przedstawiciele sponsora - firmy Koral, agencji organizującej konkurs oraz popularna blogerka Sylwia Ładyga, autorka bloga Ostra na słodko, znana m.in. z V edycji MasterChef Polska.

Grand. Błogie chwile
Grand. Błogie chwile.

Produkty biorące udział w promocji to lody Grand - szlachetne smaki w specjalnie skomponowanej dla tej linii lodów czekoladzie, oraz Grand Gold - siedem pysznych smaków, oblanych wyśmienitą, aksamitną czekoladą. Konkurs potrwa do 17 czerwca.

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas