Bielsze i zdrowsze zęby ze szczoteczkami DiamondClean

Jeśli marzysz o zdrowych i białych zębach, zamień swoją szczoteczkę na Philips Sonicare DiamondClean, która usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, zapewniając bielsze zęby i zdrowsze dziąsła. Szczoteczki DiamondClean łączą unikalną technologię soniczną z przyjemnym dla oka nowoczesnym designem i są dostępne w trzech kolorach: białym, czarnym i różowym.

Szczotkujesz swoje zęby codziennie nawet kilkukrotnie i starasz się robić to po każdym posiłku, ale nadal masz wrażenie, że to za mało? Słusznie! Szczoteczka manualna nie jest w stanie wyczyścić wszystkich trudnodostępnych miejsc z płytki bakteryjnej. Postaw więc na innowacyjną technologię soniczną Philips Sonicare i zamień swoją szczoteczkę na Sonicare DiamondClean!

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii sonicznej Philips Sonicare, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie za pomocą fali sonicznej oraz wyraźną różnicę dostrzegalną już po pierwszym użyciu.

Szczoteczka ma włosie średniej miękkości, które skutecznie, a jednocześnie delikatnie usuwa płytkę nazębną i poprawia zdrowie dziąseł.

Główka szczoteczki zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare jest do 7 razy skuteczniejsza w usuwaniu płytki bakteryjnej od szczoteczki manualnej! Czyszcząc dokładniej, DiamondClean dodatkowo usuwa przebarwienia i zapewnia dwa razy lepsze efekty wybielania, które zobaczysz już po tygodniu stosowania.Szczoteczka zapewnia dokładną higienę całej jamy ustnej dzięki pięciu trybom pracy umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do Twoich indywidualnych potrzeb oraz zaleceń stomatologa. Aby szczotkowanie było jeszcze łatwiejsze, zegar Quadpacer odlicza 30 s. okresy, dzięki czemu dokładnie umyjesz każdą część jamy ustnej.

Użytkowanie i ładowanie szczoteczki jest bardzo wygodne. Jak na nową technologię przystało, szczotkę można ładować w eleganckiej szklance lub futerale podróżnym za pomocą kabla USB. Po naładowaniu baterii czas pracy urządzenia wynosi aż do trzech tygodni!

Poza wspaniałymi rezultatami w postaci zdrowych i białych zębów, DiamondClean to także stylowe wzornictwo. Rączka szczoteczki posiada ceramiczne wykończenie i jest dostępna w trzech kolorach. Dzięki temu każdy z domowników może używać innowacyjnej pasującej do niego szczoteczki: delikatnej białej, eleganckiej w kolorze czarnym czy kobiecej w kolorze różowym.

Rekomendowane ceny detaliczne brutto następujących modeli Sonicare DiamondClean wynoszą ok. 929 pln:

DiamondClean White HX9332/04

DiamondClean Black HX9352/04

DiamondClean Pink HX9362/67

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje