Reklama

Czas, by błyszczeć

Zbliżające się Święta oraz Sylwester to magiczny okres, w którym przykładamy szczególną uwagę do tego, by tworzyć i podkreślić niezwykłą atmosferę spotkań. Wtedy również obdarowujemy się prezentami i trudno nie zauważyć, że bardzo często wybór pada na stylową biżuterię, która dodaje blasku i sprawia, że kreacja prezentuje się wyjątkowo. A koniec grudnia i początek stycznia to najlepszy czas na piękne stroje i ich doskonałą oprawę.

Kobiety kochają biżuterię

Zmienia się moda, a takie marki jak Swarovski zawsze wyznaczają trendy w swojej dziedzinie i ich produkty są chętnie wybierane przez panie, które chcą po prostu świetnie wyglądać. Także w biżuterii panuje swoisty eklektyzm i czerpanie inspiracji zarówno z najnowszej technologii, jak i z natury czy też orientalnych lub etnicznych trendów. Możliwości jest dużo i naszyjniki, kolczyki czy bransoletki przykuwają uwagę i dodają charakteru każdej stylizacji. Oczywiście w kolekcjach znajdą się propozycje na co dzień, do pracy czy na oficjalne spotkanie i takie, które warto założyć na bal, świąteczną kolację czy też ślub. Ta różnorodność form, kolorów i wykończenia sprawia, że biżuteria Swarovski jest niezmiennie najchętniej wybierana i co istotne jest zawsze dobrym prezentem.

Reklama

Motywy w biżuterii

Od przepychu, błyskotek, szlachetnych zdobień może się zakręcić w głowie. Projektanci biżuterii dokładają starań, by zachwycać i zdobywać serca klientek. Dlatego właśnie w wielu kolekcjach znajdziemy motywy kwiatów czy liści nawet tych bardzo egzotycznych w naszym klimacie. Poza tym chętnie sięga się po niemalże kosmiczne wzory i pojawiające się gwiazdy, księżyce i galaktyki dają nieziemski efekt na dekolcie lub przy twarzy. To zarówno drobne elementy, jak i pełne przepychu kolie, które sprawią, że na pewno zostaniesz zauważona, jeśli ci na tym zależy. Swarovski niezmiennie łączy różne konwencje, style i materiały, by sprostać oczekiwaniom rynku i  nadążyć za światem, który pędzi coraz szybciej.

Casual na nowo

To, co pojawia się na wybiegach, niekoniecznie może zaistnieć później w przestrzeni miast. Dlatego właśnie Swarovski to cała paleta różnych motywów i inspiracji, które zachęcają do poszukiwania swojego stylu, nawet wtedy gdy wybiera się bardzo subtelną biżuterię. W praktyce to właśnie ona może być bardziej inspirująca niż wielkie kolie. Casual stawia na minimalizm. Ma być elegancko, z klasą, kobieco i wygodnie. To biżuteria, która nie zna ograniczeń wiekowych i bardzo często wychodzi poza ograniczenia płci.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy