Dobry materac pomoże Ci zadbać o zdrowy sen. Odkryj zalety materacy Hilding Anders

Nikogo nie trzeba przekonywać, że zdrowy sen ma znaczenie dla samopoczucia i koncentracji człowieka. Jako osoby świadome chcemy przygotować swoje sypialnie tak, by jak najlepiej dbały o jakość naszego snu. Dobór łóżka, a przede wszystkim materaca, gra w tym wypadku istotną rolę. Wie o tym również producent materacy Hilding Anders, kierujący się hasłem "Wyspani mogą więcej". Dlaczego do swojej sypialni warto wybrać materace tego producenta?

Marka z kompleksową filozofia

Na prawidłowy sen składa się wiele czynników. Poza odpowiednim rozmiarem łóżka, jest to także mikroklimat panujący w sypialni, czy właściwe dopasowanie materaca do potrzeb ciała. Planując wyposażenie sypialni warto jednocześnie pamiętać, że łóżko to nie tylko miejsce odpoczynku. To także przestrzeń do zabawy z dziećmi, śniadań czy rodzinnego oglądania telewizji. Jako istotna część życia powinna być więc odpowiednio przygotowana - ze wsparciem marki cieszącej się uznaniem, doświadczeniem i zaufaniem klientów.

Firma Hilding Anders od 1939 roku tworzy swoje materace, zajmując dziś pozycję lidera w branży. Szwedzki producent działa obecnie w ponad 19 krajach na świecie, a ich wyroby to zarówno modele klasyczne, jak i luksusowe. Wizja Hilding jest prosta - materace o ergonomicznym kształcie, dopasowane nie tylko do łóżek, ale przede wszystkim potrzeb ich właścicieli, mają zapewniać dobry sen, ponieważ wyspani mogą więcej! Co sprawia, że marka cieszy się mianem rzetelnej i niezawodnej?

Czym wyróżniają się materace Hilding?

W ofercie Hilding znaleźć można materace o różnych wymiarach i specyfikacji. Asortyment obejmuje m.in. modele piankowe, sprężynowe, hybrydowe, czy medyczne. Znaleźć można także różne wymiary - materac 90x200 znajduje swoje zastosowanie w sypialniach młodzieżowych i dziecięcych, z kolei modele 180x200 to zdecydowanie wybór dla łóżek małżeńskich. Jednak to nie wymiar, ani duży wybór modeli materacy wyróżnia wyroby Hilding na tle innych producentów. Oto właściwości, które pomagają dbać o zdrowy sen swoich użytkowników:

  • ergonomia i wytrzymałość - materace dopasowują się do krzywizny kręgosłupa, podpierając go w odpowiednich miejscach i pozwalając na odprężenie; materace powstają z wielokrotnie testowanych surowców, tak by proponować wysoką jakość wykonania i wieloletnią trwałość,
  • mikroklimat i higiena - materace mają właściwości antyalergiczne, dobrze radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci, dzięki temu nie ma mowy o powstawaniu pleśni, czy grzybów, a same materace dbają o komfort termiczny w czasie snu,
  • wzornictwo i ochrona środowiska - marka nie zapomina o wyglądzie swoich produktów; materace mają podobać się przyszłym użytkownikom, dlatego w sprzedaży dostępnych jest wiele wzorów i kolorów materacy; dodatkowo Hilding zapewnia o procesie produkcji zgodnym z wytycznymi o ochronie środowiska.

Marka samodzielnie wypracowała zestaw czynników, zwiększających komfort snu i poprawiających jego jakość. Na bazie powyższych cech tworzone są materace obecne w sypialniach tysięcy użytkowników na całym świecie. To nie zuchwałość świadczy o sukcesie marki Hilding, a pozytywny odbiór jej produktów przez nabywców. Tym bardziej, że na dobry sen z materacami marki pozwolić sobie może każdy.

Materace zapewniające zdrowy sen

Odpowiednie warunki panujące w sypialni mają istotny wpływ nie tylko na dobre samopoczucie, ale także zdrowe ciało. Specjaliści wskazują, że wraz z wiekiem zmieniają się potrzeby dotyczące snu. Szczególne wymagania w tym zakresie mają seniorzy, zwłaszcza gdy ich możliwość samodzielnego poruszania się jest ograniczona. W ich wypadku materac rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl to model wykonany z pianki termoelastycznej. Stanowi on część oferty Hilding, dlatego nawet seniorzy korzystać mogą ze wsparcia ze strony producenta. Materac z termoelastycznej pianki ogranicza nacisk oraz pomaga w równomiernym rozłożeniu napięcia ciała. Pomaga on także podczas wstawania z łóżka, czy zmiany pozycji w czasie snu. Hilding ma duże doświadczenie w produkcji materacy, stąd także tak specjalistyczne produkty znaleźć można w ofercie marki.

Nie tylko szeroki asortyment i wygoda, ale znacznie więcej czynników decyduje o zaletach materacy Hilding. Marka, jako lider branży od lat kreuje trendy, kierując się dobrem swoich klientów. Chcąc zatroszczyć się o jakość własnego snu zdecyduj się na materace Hilding Anders, a szybko przekonasz się, co oznacza przespana noc!

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje