Reklama

Idealna książka na wakacje? Zbiór 10 opowiadań tak wciągających, że nie oderwiesz się od leżaka. I nie ważne czy urlop spędzasz na plaży, w górach czy na balkonie!

Zastanawiasz się, jaką książkę warto wziąć ze sobą na wyjazd? Pomysłów możesz mieć wiele, ale wakacyjny bagaż to jednak nie studnia bez dna. Obszerniejsze pozycje mogą zająć nawet i połowę tego podręcznego. Walka z niedomykającą się walizką, też nie zawsze okazuje się być zwycięska. Zamiast wybierać kilka książek, które zagwarantują ci dodatkowe 5 kilo, (a umówmy się – które później codziennie będziesz musiała taszczyć wraz z leżakiem na plaże czy jako dodatkową „cegłę” w plecaku na górskim szlaku) postaw na zbiór opowiadań. Celuj w lekturę o lekkiej tematyce, która cię odpręży. W końcu jedziesz wypoczywać, a nie się męczyć!

Bezwstydnie szczere wyznania, pobudzające wyobraźnię sceny seksu, nieziemsko przystojni mężczyźni, a także kobiety, których wyborami rządzi... pożądanie! "Gorące lato" to dziesięć niezwykłych opowieści o miłosnych uniesieniach i uczuciach. Różnorodność stylów i fantazji zapewnią mistrzynie gatunku, m.in.: Paulina Świst, Anna Wolf, Agnieszka Lingas-Łoniewska czy Anna Langner. Premiera książki, która zaspokoi apetyt na najbardziej pikantne historie już 1 lipca!

Reklama

Nie zawsze musimy przyswajać filozoficzne rozważania Platona czy Nietzschego. Tym bardziej na urlopie, gdzie po wielu męczących miesiącach w pracy potrzebujemy lektury, która po prostu nas odpręży i pozwoli zapomnieć o szarej codzienności. Właśnie z myślą o błogim relaksie najpopularniejsze i najbardziej cenione polskie autorki rozerytozowanych powieści wspólnie stworzyły "Gorące lato" prowokacyjny zbiór wakacyjnych opowiadań. Zabawnych, niekiedy romantycznych, a zawsze pozbawionych wszelkich hamulców!

Patrycja jest jedną z tych kobiet, dla której urodzinowa niespodzianka dla ukochanego nie zakończyła się happy endem. Z głową pełną seksownych planów i tortem w ręku zastaje partnera w zdecydowanie jednoznacznej sytuacji z pewną blondyną. Co gorsza - w ich wspólnym mieszkaniu i w jej własnej pościeli. Wściekła wybiega z mieszkania i dociera na pobliski przystanek autobusowy. Chwilę później, skąpana od stóp do głów w wodzie z kałuży, nabiera przekonania, że to najgorszy dzień jej życia. Ale sprawy przyjmują zupełnie nieoczekiwany i bardzo przyjemny obrót... Zakończony spektakularnym orgazmem dziesięć tysięcy metrów nad ziemią!

Oliwia wspiera rodzinę w prowadzeniu domu weselnego. To tam, dopiero wkraczając w dorosłe życie, poznaje Tymona - muzyka kapeli, który jeszcze nie wie, że szturmem podbije rynek muzyczny i serca tysięcy fanek. Wymieniają ze sobą zaledwie kilkanaście zdań i kilka gorących pocałunków. Choć mijają lata, dziewczyna nie potrafi (a dzięki przebojom puszczanym niemal w każdej rozgłośni - zwyczajnie nie może) o nim zapomnieć. Po sześciu latach ich drogi ponownie się przecinają. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie piękna, tajemnicza blondynka u jego boku...

Jagoda po kilku latach niezbyt udanego związku, zakończonego rozwodem, decyduje się na samotny wypad nad morze. Plaża, szum fal i prażące słońce mają jej zapewnić nie tylko odpoczynek od codziennych spraw, ale i szansę na wakacyjny romans. Ale maraton rozkoszy rozpocznie się z dala od piaszczystej plaży, o wiele szybciej niż się tego spodziewa!

To tylko trzy z dziesięciu opowieści składających się na "Gorące lato". Paulina Świst, Anna Wolf, Agnieszka Lingas-Łoniewska J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Anna Szafrańska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska z kobiecej perspektywy opisują seks i romanse. W rozmaitych sceneriach (w samolocie, pociągu, na plaży, w nocnym klubie, w sypialnianym łóżku), które łączą intensywne orgazmy i... gorące lato! Te historie to jednak nie tylko zapis cielesnych rozkoszy, ale też poszukiwań bratniej duszy i walki o spełnienie marzeń. A która z nas nie marzy o prawdziwej, namiętnej miłości? Historie zawarte w "Gorącym lecie" mogą stanowić za inspirację w życiu codziennym. Nawet jeśli na pozór wydają nam się nieprawdopodobne! W książkowych opowieściach każda, bez wyjątku, znajdzie wskazówkę, jak do naszego związku dodać odrobinę namiętności, romantyzmu i... pieprzu ;-)

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy