Reklama

Reklama

Letnie sztuczki na piękne nogi

Lato zawitało do nas na dobre. Koniec z ukrywaniem nóg pod grubymi rajstopami; niewygodnym spodniom mówimy stanowcze "nie"! Gorące, pełne słońca dni to doskonała okazja, by w końcu wskoczyć w przewiewną spódnicę, wygodne szorty lub sukienkę w oszałamiającym fasonie.

Dla wielu z nas ten moment może być jednak sporym stresem. Stajemy przed lustrem i naszym oczom ukazują się... nogi. Po zimowej hibernacji w grubych ubraniach prezentują się zazwyczaj niezbyt ciekawie: białe i bez blasku. body

Jednak płeć nasza nie tylko piękna jest, ale i sprytna. Mamy swoje sposoby, więc warto za długo się bladym nogom nie przyglądać i sięgnąć po balsam brązujący.

I to najlepiej taki, który można stosować na co dzień, unikając przy tym zacieków, plam i innych niekorzystnych wrażeń estetycznych. W końcu w wakacje mamy przykuwać uwagę nogami, które są gładkie i idealnie opalone! Ciekawą propozycję, zarówno dla nóg o jasnej, jak i ciemnej karnacji, ma na ten sezon NIVEA. Dzięki balsamom brązującym Summer Beauty Piękne Nogi możemy cieszyć się naturalnie wyglądającą i równomierną opalenizną. Aby dowiedzieć się więcej o tych produktach i dodatkowo wziąć udział w konkursie wejdź na stronę: pieknastronazycia.nivea.pl/konkurs.

Reklama

Niestety, częste przebywanie na słońcu wysusza skórę, podrażnia ją także depilacja. Wiadomo, że nie jest to zabieg najprzyjemniejszy i jakbyśmy tylko mogły, to byśmy tę wątpliwą przyjemność z chęcią porzuciły. A latem, jak to latem - w związku z częstszym wystawianiem nóg na widok publiczny, usuwanie włosków na nogach jest konieczne i niestety dość częste, przez co podrażnia i wysusza skórę. Dlatego warto pamiętać, by wybrany przez nas kosmetyk miał silne działanie nawilżające, a najlepiej, żeby po nim włoski słabiej rosły...

Jak się okazuje, marzenia czasem się spełniają! Balsam Summer Beauty Piękne Nogi dba o odpowiedni poziom nawilżenia skóry; ma też upragniony i wyczekiwany przez setki kobiet kompleks opóźniający odrastanie włosków. Co to oznacza? Że teraz możemy depilować nogi o wiele rzadziej! Może czas już przerwać błędne koło golenia, wcierania, nierównego opalania... i zamiast zwykłego balsamu wypróbować Summer Beauty Piękne Nogi? Co racja, to racja - w lecie liczy się opalenizna i rzadsza depilacja!

bodyPiękne nogi stanowią atut sam w sobie, a gdyby go tak jeszcze dodatkowo wykorzystać? NIVEA zaprasza kobiety do konkursu na stronie: pieknastronazycia.nivea.pl/konkurs, w którym główna nagroda jest niebagatelna: to sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem i stylistą! Nareszcie każda z nas ma szansę poczuć się jak modelka i dostać komplet godnych pozazdroszczenia zdjęć w szałowej stylizacji. Na trzy kolejne szczęściary czekają atrakcyjne aparaty fotograficzne, a 50 - otrzyma zestawy kosmetyków Summer Beauty Piękne Nogi. Co trzeba zrobić? Jako, że latem nie warto się przemęczać, zasady konkursu są wyjątkowo proste: wystarczy zamieścić swoje zdjęcie eksponując piękno nóg na pieknastronazycia.nivea.pl/konkurs. Inne uczestniczki konkursu będą głosować na zamieszczane fotografie. Osoby, które zdobędą największą ilość głosów, otrzymają nagrody.

Jak widać, tegoroczne wakacje zapowiadają się bardzo interesująco! Piękna opalenizna, rzadsza depilacja i niesamowite nagrody w konkursie z pewnością postawią nas na nogi. Każda z nas może nareszcie ujawnić pełnię kobiecości...
i o to chodzi!

Pamiętaj, aby wziąć udział w konkursie zaloguj się na stronie:
pieknastronazycia.nivea.pl/konkurs, czekają na Ciebie wyjątkowe nagrody!

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje