Reklama

Mamy wiedzą co dobre

W codziennym zamieszaniu często brakuje nam czasu nie tylko na zabawę, ale także na zwykłą rozmowę z naszymi dziećmi. A przecież te wspólne chwile powinny być stałym punktem dnia!

Zróbmy coś razem!

Kalendarze naszych pociech pękają w szwach. Ale czy przypadkiem - działając w dobrej wierze - nie tracimy czegoś po drodze? Coraz częściej w codziennej krzątaninie brakuje nam czasu nawet na zjedzenie wspólnego posiłku. Psychologowie nie mają wątpliwości - cierpią na tym nasze relacje. Warto znaleźć chwilę na to, co naprawdę ważne - bycie razem. Wyprawy do kina czy muzeum to świetny plan na weekend, ale w tygodniu także możecie dobrze się bawić. Spacery, wspólne gotowanie, czytanie, rysowanie, robienie ludzików z kasztanów, granie w planszówki - bez trudu wpleciesz je w wasz grafik. I co ważne, w trakcie zabawy możecie opowiedzieć sobie, jak minął wam dzień. Poznaj świat dziecka

Reklama

Szybko nadrobisz zaległości i będziesz wiedzieć nie tylko, jak nazywa się najlepszy przyjaciel twojego dziecka, ale poznasz też resztę jego kolegów. Wkrótce świat malucha nie będzie już dla ciebie tajemnicą, bo staniesz się jego częścią. Martwisz się, że możesz wykroić dla was tylko pół godziny? Jeśli dobrze to zaplanujesz, tyle wystarczy!

Pamiętaj, że nie ważne, co. Ważne z kim. Coś, co kochacie oboje

Wypracujcie własne codzienne rytuały, pozwólcie sobie na chwilę przyjemności, na przykład pyszną przekąskę pod koniec zabawy. W tej roli idealnie sprawdzi się Kinder Mleczna Kanapka. Nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy. Dzieciaki za nią przepadają. Ich mamy też.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy