Reklama

Medyczne podejście do problemu starzenia się skóry

Nie sztuką jest walczyć ze zmarszczkami z pomocą retuszu komputerowego. Niestety jego zdecydowanym mankamentem jest fakt, że nie da się go nałożyć na twarz przed wyjściem z domu. Sztuką jest za to tak dbać o swoją skórę, żeby cieszyć się jej zdrowiem i gładkością przez długie lata. A teraz jest to możliwe.

Nie sztuką jest walczyć ze zmarszczkami z pomocą retuszu komputerowego. Niestety jego zdecydowanym mankamentem jest fakt, że nie da się go nałożyć na twarz przed wyjściem z domu. Sztuką jest za to tak dbać o swoją skórę, żeby cieszyć się jej zdrowiem i gładkością przez długie lata. A teraz jest to możliwe.

GDZIE KREM NIE MOŻE... TAM GRAFIKA WYŚLE...

Kolorowe gazety i reklamy wprost prześcigają się w walce o nasze kurze łapki i zmarszczki na czole. Paradoksalnie wcale nie muszą się o nie bić - niejedna z pań chętnie oddałaby im cały komplet i to pewnie całkiem za darmo. A jednak się biją. I to najcięższym orężem. Przeglądając reklamy prasowe nie można się oprzeć wrażeniu, że w tych pudełeczkach zamknięta jest jakaś magiczna maź, która usuwa wszystkie zmarszczki na twarzy pań z okładek (łącznie z tymi, które być muszą, żeby można było ruszać szyją i mówić). Niestety nie ma się co czarować - żaden krem zmarszczek nam nie usunie. To bujda na resorach. Dobry kosmetyk może je co najwyżej spłycić, ale nigdy nie sprawi, że całkowicie znikną, bo najzwyczajniej w świecie nie ma takiej możliwości. Wielu uczonych próbowało jakoś temu zaradzić, jednak wszyscy zgodnie twierdzili, że czasu nie da się zatrzymać. Koniec kropka peel.

Reklama

Wyślij SMS pod numer 7271 o treści URODA i odpowiedz najszybciej na otrzymane pytanie. Koszt SMS-a to 2,44 zł z VAT.

Konkurs przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Konkurs trwa do 31 października 2010 r.

Zobacz regulamin

REWOLUCJA MŁODOŚCI

A jednak. Laboratoire Dermatologique Bioderma się udało. Zajęło im to ponad 14 lat, jednak po wielu obserwacjach, 74 szczegółowych badaniach klinicznych i testach stworzono MATRICIUM® - prawdziwy przełom w nauce, który potrafi sprawić, że nasza skóra, niezależnie od wieku, będzie sama mogła się regenerować. A jak będzie się regenerować, to nawet jeśli my będziemy się starzeć, nasza skóra ciągle będzie młoda.

MNÓŻ I RZĄDŹ!

MATRICIUM® nie jest zwykłym kremem: to wyrób medyczny, składający się z aż 63 komponentów naturalnie występujących w skórze. MATRICIUM® odtwarza optymalne środowisko życiowe dla komórek, którym dostarcza substratów niezbędnych do ich regeneracji. Dzięki tym składnikom skóra odzyskuje naturalne i oryginalne funkcje biologiczne, które zanikają wraz z wiekiem.

MATRICIUM® stymuluje namnażanie się komórek naskórka, tak zwanych keratynocytów i komórek umiejscowionych w skórze właściwej - fibroblastów. Te maleństwa odgrywają ogromną rolę w starzeniu się skóry, gdyż są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny (znane Ci doskonale ze opisu wielu kremów), które nadają skórze sprężystości i jędrności. Z wiekiem ich produkcja zanika, co wiąże się ze starzeniem skóry. Wystarczy jednak znów dostarczyć im potrzebnych składników, by komórki naskórka dzieliły się i mnożyły z taką samą zawziętością i energią jak komórki młodej skóry! Efekt? Prawdziwa regeneracja i odbudowa tkanek.

100% AKCEPTACJI TO 100% SKUTECZNOŚCI

Skóra akceptuje MATRICIUM® w 100%. By mogło tak być, produkt stworzony jest bez wszystkich zbędnych dodatków kosmetycznych - barwników, środków zapachowych, konserwantów, alkoholu, zawiera za to komponenty, które są biomimetyczne czyli takie, które naturalnie występują w skórze. Jednym słowem maleńka tubeczka MATRICIUM® zawiera całe, niezbędne menu dla komórek, by mogły się samodzielnie regenerować. MATRICIUM®, dzięki jego wyjątkowej delikatności jest też szczególnie polecany jako uzupełnienie wszystkich zabiegów kosmetycznych, dermatologicznych czy chirurgicznych, związanych z przeciwdziałaniem starzeniu się skóry a także tam gdzie potrzebna jest jej szybka regeneracja.

JAK I KIEDY STOSOWAĆ MATRICIUM®?

Sięgaj po MATRICIUM® co najmniej 4 razy do roku w okresach przesilenia, kiedy Twoja skóra szczególnie potrzebuje regeneracji. A w szczególności:

• po zabiegach estetycznych i dermatologicznych (peelingi, dermabrazja, zabiegi laserowe?)

• w celu przeciwdziałania procesom starzenia się skóry

• w przypadku powierzchownego uszkodzenia skóry, skaleczeń, oparzeń i podrażnień

• za każdym razem gdy nasza skóra jest narażona na niekorzystne działanie wiatru, zimna, promieniowania słonecznego czy czynników hormonalnych

MATRICIANE - NOWA LINIA DERMOKOSMETYKÓW

Prowadząc badania nad innowacyjnym produktem MATRICIUM®, Laboratoire Dermatologique Bioderma odkryła wyjątkowe właściwości tego środka odżywczego jeśli chodzi o przywrócenie zdolności skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Bazując na tym odkryciu, Laboratoire Dermatologique Bioderma postanowiła stworzyć linię produktów Matriciane, które łączą w sobie regenerujące działanie MATRICIUM® z powierzchniowym działaniem składników aktywnych o właściwościach ujędrniających, przeciwzmarszczkowych i przywracających blask skórze. Dzięki nim produkty z linii Matriciane stanowią idealne uzupełnienie działania MATRICIUM®

MATRICIUM® jest już dostępny w aptekach. I naprawdę działa. Zatem idźcie i namnażajcie...(swoje komórki), by za kilka lat nadal powalać wszystkich piękną i młodą skórą, bez koniczności retuszu komputerowego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy