Reklama

Reklama

Niedoskonałości pokonane!

Zaskórniki, wypryski, zaczerwienienia, rozszerzone pory, błyszczenie się skóry - myślisz, że te problemy występują tylko w okresie dojrzewania? Nic bardziej mylnego. Ale wcale nie musisz z nimi żyć. Laboratoria Vichy stworzyły Normaderm krem nawilżający zwalczający niedoskonałości skóry.

Zaskórniki, wypryski, zaczerwienienia, rozszerzone pory, błyszczenie się skóry - myślisz, że te problemy występują tylko w okresie dojrzewania? Nic bardziej mylnego. Ale wcale nie musisz z nimi żyć. Laboratoria Vichy stworzyły Normaderm krem nawilżający zwalczający niedoskonałości skóry.

Specjaliści w Laboratoriach Vichy wiążą piękno skóry z jej zdrowiem. Tworząc Normaderm, stały się prekursorem pielęgnacji zwalczającej niedoskonałości skóry u osób dorosłych. Najważniejszym celem kosmetyku jest zredukowanie nawet nawracających niedoskonałości: wyprysków, zaskórników, rozszerzonych porów, błyszczenia skóry, ściągnięcia, poczucia dyskomfortu, zaczerwienienia i podrażnienia. Wbrew pozorom zmaga się z nimi aż 3 na 5 dorosłych kobiet.

Reklama

Nawracające niedoskonałości sprawiają, że kobiety czują się wobec nich bezsilne. Nie mogą kontrolować swojego wizerunku. Związane jest to z oddziaływaniem różnych czynników (zanieczyszczenie środowiska, klimat, stres, dieta, cykl hormonalny). Mają negatywny wpływ na wygląd i zdrowie skóry oraz przywołują wspomnienie trądziku młodzieńczego. W rezultacie kobiety mają problem z określeniem swojej skóry, która tak naprawdę nie jest ani "tłusta", ani "sucha", ani "trądzikowa" czy "wrażliwa". Mówią raczej o skórze, wymagającej oczyszczenia, "niedoskonałej".

Najnowsze badania naukowe wykazały, że skórę z niedoskonałościami charakteryzuje przede wszystkim znacznie większa ilość zakończeń nerwowych będących w kontakcie z gruczołami łojowymi. Bardziej podrażnione gruczoły łojowe powodują nadprodukcję sebum i powstawanie ognisk zapalnych. W efekcie co jakiś czas na skórze powstają niedoskonałości.

Nowej generacji krem nawilżający Normaderm zwalcza niedoskonałości skóry, ma podwójne działanie:

- zwalcza niedoskonałości - na powierzchni skóry działa kompleks Zincadone+ (Zincadone działa przeciwbakteryjnie i reguluje produkcję serum; kwas salicylowy sprzyja usuwaniu martwych komórek, wygładza i rozjaśnia skórę; eperuline - składnik pochodzenia naturalnego działa kojąco)

- redukuje podrażnienia - wewnątrz działa Technologia Przenikania do Wnętrza Porów (LHA ma działanie złuszczające i oczyszczające; kwas glicyretynowy koi skórę, totarol zmniejsza namnażanie się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie niedoskonałości).

Skuteczność kremu została potwierdzona w przeprowadzonych przez dermatologów testach klinicznych: -50% niedoskonałości*. Po około 4 tygodniach skóra jest ukojona, oczyszczona, pory zwężone, błyszczenie pod kontrolą. Pory zwężone: 69%. Efekt matujący: 82%. Mniej niedoskonałości: 76%. Skóra ukojona: 91%. Większe uczucie komfortu skóry: 89%.**

Krem jest hipoalergiczny, szybko się wchłania i zapewnia komfort skórze już od pierwszego użycia. Do stosowania codziennie, także pod makijaż. Skóra pozostaje po jego użyciu matowa przez 6 godzin.***

Codzienną pielęgnację warto wesprzeć również innymi kosmetykami z serii Normaderm.

Preparaty Normaderm są dostępne tylko w aptekach.

* Test kliniczny prowadzony przez 4 tygodnie w grupie 48 osób.
** Samoocena przeprowadzona w grupie 50 kobiet.
*** Testy instrumentalne w grupie 21 osób.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy