Niezastąpiona na chłodne miesiące. Wygoda i oszczędność z nową suszarką Candy RapidO

O ile latem rozwieszone pranie schło w ciągu dobry, w okresie jesienno-zimowym trwa to niestety już znacznie dłużej. W praktyce ubrania wiszą niemal cały czas, zajmując sporo miejsca i każąc na siebie czekać, podczas gdy potrzebujemy ich natychmiast. A gdyby tak dało się wysuszyć je w kilka chwil… We współczesnym świecie niemal nie ma rzeczy niemożliwych – przecież możemy użyć funkcjonalnej suszarki RapidO marki Candy!

Inteligentna pomoc

Szkoda czasu na zajmowanie się obowiązkami domowymi. Współcześni ludzie wolą wolny czas po pracy spędzać z rodziną i przyjaciółmi, niż na długie godziny utknąć w wirze domowych obowiązków. Z pomocą przychodzą nam nowe technologie. Nowa suszarka Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S pozwoli nam błyskawicznie uzyskać efekt świeżego i pachnącego prania w jak najkrótszym czasie. Urządzenie wyposażone jest w czternaście zróżnicowanych programów pracy, z czego 9 to programy krótkie. Suszarka odpowiada na rozmaite potrzeby, nie tylko te związane z suszeniem odzieży - jeden z programów skutecznie eliminuje powodujące alergię pyłki i roztocza, sierść zwierząt oraz pozostałości detergentów. W dodatku urządzenie posiada certyfikat Woolmark, który gwarantuje bezpieczeństwo tkanin. Możemy suszyć nawet najdelikatniejsze ubrania bez obaw o uszkodzenia, zmianę koloru, kształtu czy rozmiaru. Dzięki suszarce Candy zapomnimy o przykrych obowiązkach i zajmiemy się tym, co naprawdę kochamy.

Oszczędność przestrzeni

W dniach, w których ze względu na pogodę stronimy od długiego wietrzenia mieszkania, ubrania schną tak wolno, że zanim staną się całkowicie suche, musimy już zrobić kolejne pranie. W praktyce suszarka na pranie musi być rozłożona przez cały czas, zajmując znaczną część pokoju. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup suszarki automatycznej. Marka Candy ma jedną z niewielu dostępnych na rynku suszarek, którą można postawić na kompatybilnej z nią pralce Slim. Obydwa sprzęty liczą zaledwie 46 cm szerokości, ich pojemność wynosi 7 kg. Twórcy modelu Candy RO4 H7A2TEX-S pomyśleli nawet o komforcie załadunku prania. Suszarka została tak zoptymalizowana, by wkładanie i wyciąganie ubrań nie obciążało naszego kręgosłupa. Dzięki dużym, wysoko zamieszczonym drzwiczkom zrobimy to wygodnie i bez większego wysiłku. W dodatku  bęben suszarki pracuje tak cicho, że możemy przy niej oglądać film czy słuchać muzyki.

Rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne

Ci, którym zależy na zachowaniu środowiska w jak najlepszym stanie i hołdują idei zero waste, nowa suszarka Candy RapidO z pewnością przypadnie do gustu. Urządzenie wyposażone jest w system automatyki wagowej, dzięki któremu samodzielnie dobiera parametry suszenia do masy załadunku. Co nam to daje? Po pierwsze nie musimy programu wybierać samodzielnie, co dodatkowo skraca czas poświęcony na czynności związane z suszeniem. Po drugie wybiera optymalne parametry, dzięki czemu może zmniejszyć ilość zużytej energii. Ponadto niekwestionowaną zaletą modelu Candy RO4 H7A2TEX-S jest system EasyCase, czyli umiejscowiony na wewnętrznej stronie drzwiczek suszarki pojemnik, który odpowiada za zbieranie wody odzyskiwanej podczas cyklu suszenia. Jego innowacyjny kształt a także praktyczny chwyt ułatwiają jego wyjęcie, przenoszenie oraz opróżnianie, zapobiegając rozlewaniu wody. EasyCase może pomieścić 4,5 litra wody. Co ważne, nie wymaga on opróżniania po każdym cyklu suszenia; jest przezroczysty, dzięki czemu poziom wody jest zawsze widoczny. W ten sposób unika się ryzyka, że cykl suszenia zostanie przerwany przez przepełnienie pojemnika.

Dodatkowo to niezwykłe rozwiązanie sprawia, że nie zmarnujemy ani kropli wody. Ta odzyskana z mokrego prania jest przefiltrowana, dlatego możemy bez obaw wlać ją do żelazka lub podlać nią domowe rośliny. Suszarka dba zatem nie tylko o środowisko naturalne, ale również o naszą kieszeń!  

Na koniec warto wspomnieć o jeszcze jednej funkcji, która znacznie ułatwia obsługę suszarki. Urządzeniem możemy sterować za pomocą aplikacji simply-Fi. Dzięki niej skontrolujemy postępy pracy z dowolnego miejsca, to ona pomoże nam wybrać najlepszy dla naszych ubrań program czy udzieli nam porad dotyczących pielęgnacji interesujących nas tkanin. Dzięki aplikacji możemy także monitorować stan sprzętu, a nawet samodzielnie naprawić niektóre jego usterki.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje