Nowy wynalazek - zachowaj porządek na dłużej!

Nie lubisz chodzić po domu w butach, ale czasami sytuacja Cię do tego zmusza? Wychodzisz z mieszkania i nagle orientujesz się, że zapomniałaś telefonu lub dokumentów? Każdy doskonale zna to uczucie. Nie musisz już wybierać, czy tracić cenny czas na zdejmowanie butów, czy wnosić do mieszkania brud i zarazki!

Najlepszym wyjściem jest szybkie i wygodne zabezpieczenie butów. Do tej pory nie było takiego rozwiązania na rynku, aż na rodzimym gruncie powstały Domowe ochraniacze na buty. Inspiracją dla nich były używane dawno temu ochraniacze w muzeach, ale pomysł został przemyślany i zaprojektowany od nowa. Zakładane i zdejmowane w kilka sekund bez schylania się, Ochraniacze stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, kto dba o swoją podłogę i porządek w domu. Ochraniacze używa się zupełnie jak klapki, z tą różnicą że są nasuwane bezpośrednio na buty. Dzięki usztywnieniom są one wygodne, nie podwijają się ani nie łamią.


Dzięki regulacji przy pomocy rzepów lub nap można dostosować Domowe ochraniacze tak, aby nie spadały i były wygodne w użyciu. Łatwo nabrać dobrego nawyku zakładania Ochraniaczy za każdym razem przy wejściu do mieszkania w butach, ponieważ są wygodne, a zakładanie i zdejmowanie jest proste i szybkie. Wykorzystując je na co dzień zaczynamy doceniać, jak często zdarzają się sytuacje wymagające wejścia do domu w butach oraz jak bardzo nasze Ochraniacze są potrzebne.


Domowe ochraniacze są ręcznie uszyte z wysokiej jakości materiałów z wyjątkową dbałością o dokładne i solidne wykonanie. Materiały zostały starannie dobrane, aby zapewnić wygodne i długotrwałe użytkowanie. Ochraniacze są przystosowane do prania ręcznego, dlatego zawsze mogą wyglądać czysto i estetycznie. Z praktyki wynika, że nie brudzą się przesadnie i nie trzeba ich prać zbyt często.

Wyglądają one bardzo estetycznie, cechują się prostotą i elegancją. Wykonane są głównie z filcu, a w środku zawierają usztywnienie. Porządek zapewnia wewnętrzna warstwa filcu lub naturalnej plecionki, w zależności od wybranego modelu.


Jak można wykorzystywać Domowe ochraniacze? Każdy czasem musi wejść na chwilę do domu w butach i przede wszystkim w odpowiedzi na tę potrzebę powstały Domowe ochraniacze. Nie jest to jednak ich jedyne zastosowanie.

Domowe ochraniacze na buty można wykorzystać na wiele sposobów!

 

  1.       Ile razy zdarzyło Ci się już być gotowym do wyjścia, w założonych butach, gdy nagle przypomniało Ci się, że musisz po coś wrócić do domu (na przykład po telefon zostawiony do ładowania)? Co wtedy robisz? Tracisz czas na zdejmowanie butów, czy wnosisz na nich brud i zarazki? Domowe ochraniacze na buty powstały właśnie po to, aby oszczędzić nerwy i zachować porządek w takich sytuacjach.
  2.       Szczególnie ważne jest zachowanie porządku gdy w domu są małe raczkujące dzieci. Dzięki Domowym ochraniaczom łatwiej będzie Ci zapewnić im czystą podłogę do swobodnego i bezpiecznego odkrywania całego mieszkania!
  3.       Wielokrotnie pojawia się pytanie: czy goście powinni zdejmować buty? Według etykiety savoir vivre - nie, zwłaszcza elegancko ubrani, gdyż buty stanowią integralną część stroju. Jednak bywają też goście przychodzący z nieformalną wizytą, którzy czasem wręcz nalegają na zdjęcie swoich butów. Wtedy właśnie Domowe ochraniacze na buty mogą sprawdzić się idealnie. Często goście niechętnie przyjmują kapcie gospodarzy, zdarza się, że mają specjalne ortopedyczne buty. Wtedy zaproponowanie Ochraniaczy na buty pozwala im zachować komfort własnego obuwia, a Tobie utrzymać porządek w domu.
  4.       Ochraniacze na buty można stosować nie tylko w domu! Stanowią one znakomitą ofertą dla instytucji - w niektórych muzeach potrzebna jest wymiana starych i nieestetycznych ochraniaczy. Są też rozwiązaniem dla przedszkoli i żłobków - rodzice odbierający dzieci często nie mogą wchodzić w głąb budynku aby nie wnieść bakterii do sal, w których bawią się dzieci. Ochraniacze AV już sprawdzają się w przedszkolu i żłobku i spisują się znakomicie! Warto jednak wspomnieć, że nie są one antypoślizgowe i nie są przeznaczone dla dzieci.


Specjalnie dla czytelników Interii mamy RABAT 8%.

Wystarczy podać hasło INTERIA przy składaniu zamówienia na stronie Domowych Ochraniaczy AV (kliknij aby przejść).

Promocja obowiązuje do 15 maja 2014 roku.

materiały promocyjne

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje