Reklama

Reklama

Premiera „Między nami, misiami: Film”. Dlaczego warto poznać tę kreskówkę?

Najnowsza produkcja Cartoon Network przedstawia szaloną podróż trzech misiów: Pandy, Grizza i Lodomira, którzy z powodu swoich wesołych wybryków muszą wyjechać z San Francisco. Bohaterowie tej familijnej komedii uciekają w stronę Kanady niezwykłym fioletowym busem! Premiera już w sobotę 21 listopada o 15:20!

"Między nami, misiami: Film" to amerykańska animowana komedia oparta na znanym serialu Cartoon Network "Między nami, misiami". Stworzona przez Daniela Chonga animacja przedstawia zabawne perypetie trzech braci, którzy próbują odnaleźć się w świecie ludzi. Dlaczego warto zobaczyć tę produkcję?

W filmie usłyszymy Dawida Kwiatkowskiego!

Reklama

Niespodzianką dla wszystkich fanów przygód Pandy, Grizza i Lodomira jest gościnny udział Dawida Kwiatkowskiego. Na specjalne zaproszenie Cartoon Network, znany polski piosenkarz, użyczył głosu jednemu z bohaterów swojego głosu. Dubbingowana przez wokalistę postać - "Pizza Szczur", podobnie jak on sam, obraca się w świecie show biznesu, mierząc się z cieniami i blaskami sławy.

- W podskokach biegłem do studia, by podołać temu wyzwaniu i wcielić się w postać Pizza Szczura. A to wcale nie było takie łatwe! Znalazłem jednak z tym bohaterem wspólny mianownik. Zwykle musimy coś namieszać czy zepsuć, ale na koniec zawsze wychodzimy z tego z tarczą i w dodatku pomagając przy tym innym. Nie mogę doczekać się efektów mojego gościnnego udziału w "Między nami, misiami: Film" - mówi Dawid.

Familijna rozrywka - nie tylko dla dzieci!

Serial, na bazie którego powstał "Między nami, misiami: Film", był wielokrotnie nominowany do branżowych nagród, w tym Emmy czy Annie. Humor długometrażowej produkcji docenią nie tylko najmłodsi, ale również ich rodzice. Znajdziemy tutaj viralową imprezę, nawiązania do popkultury i świata celebrytów. Przygody zaprezentowane w filmie przedstawiają amerykański punkt widzenia niedźwiedzich braci - zobaczymy na ekranie road trip, geograficzne niespodzianki i... znany pojazd pewnych podróżników!

Zobacz zwiastun!

Bracia udowadniają, że współpraca pomaga spełniać marzenia!

Każdy z misiów nich ma zupełnie inną osobowość. Najstarszy niedźwiedź Grizz uwielbia być liderem i naturalnie przyjmuje rolę opiekuna. Tajemniczy Lodomir posiada wiele ukrytych talentów, które brawurowo wykorzystuje w nieprzewidzianych okolicznościach. Strachliwy Panda jest zupełnym przeciwieństwem swoich braci - łatwo wyprowadzić go z równowagi. Choć uwielbia social media i lajki, jest nieśmiały i wrażliwy. To wybuchowe połączenie charakterów nie przeszkadza im w realizowaniu swoich celów. Bracia mają świadomość, że różne osobowości są w stanie pomóc im spełniać marzenia podczas podróży!

Premiera filmu "Między nami, misiami: Film" już 21 listopada o 15:20 na antenie Cartoon Network!

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje