Prywatne ubezpieczenie zdrowotne teraz dostępne na Welbi.pl

Artykuł sponsorowany

Młodzi Polacy w wieku 18–35 lat cenią zdrowie bardziej niż ich rówieśnicy z innych krajów europejskich – tak wynika z Sondażu Merck: „Zrównoważony rozwój albo nic. Wymarzona przyszłość Europejczyków z pokoleń Y i Z”. Aż 63% młodych respondentów z naszego kraju ma pewność, że zdrowie fizyczne i emocjonalne to jedna z najważniejszych wartości. Ty również możesz inwestować w ten kapitał z Polisą Zdrowie Welbi. Sprawdź, czym jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne i co możesz zyskać dzięki tej polisie.

Polisa Zdrowie Welbi
Polisa Zdrowie Welbimateriały promocyjne

Polisa Zdrowie Welbi - co to takiego?

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne może być doskonałym uzupełnieniem dla świadczeń, z których korzystasz w ramach ubezpieczenia państwowego (NFZ). Dzięki dodatkowej polisie możesz uzyskać szybszy dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) oraz specjalistów - czas oczekiwania na konsultację laryngologiczną czy alergologiczną będzie wynosił maksymalnie 3 dni robocze. Nie musisz się też martwić, że czeka Cię wielogodzinna podróż do lekarza - usługi są świadczone w prawie 3500 placówek, z którymi współpracuje ubezpieczyciel, na terenie całej Polski. Stosunkowo krótko będziesz również czekać na różnego rodzaju badania diagnostyczne.

Jeśli masz już 18 lat, możesz samodzielnie korzystać z Polisy Zdrowie Welbi i planować działania profilaktyczne - np. okresowe badania krwi czy wzroku. Już dziś możesz zamówić ofertę jednego z pakietów na stronie Welbi. Dzięki temu zyskasz możliwość, by kompleksowo zadbać o swoje zdrowie - nie tylko wtedy, gdy zachorujesz, ale także w ramach profilaktyki.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne - wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb!

Oferta polisy, którą możesz już teraz zamówić za pośrednictwem Welbi.pl, dostępna jest w 3 wariantach:

 1. Pakiet OCHRONA PLUS - pakiet podstawowy, który daje Ci możliwość uzyskania szybkiego dostępu do e-konsultacji i wizyt stacjonarnych u lekarzy POZ i e-konsultacji u 14 specjalistów. Oprócz tego możesz korzystać z szerokiej oferty badań diagnostycznych - ponad 100 badań laboratoryjnych, ponad 60 obrazowych i 5 czynnościowych.
 2. Pakiet OCHRONA COMPLEX - to standardowy pakiet, który pozwoli Ci wygodnie umawiać się na e-konsultacje oraz wizyty stacjonarne u lekarzy POZ i 29 specjalistów. Oprócz tego możesz uzyskać dostęp do 142 badań laboratoryjnych, 74 obrazowych, 5 czynnościowych. Dodatkowo możesz raz w roku zrobić profilaktyczny przegląd zdrowia.
 3. Pakiet OCHRONA GOLD - to usługa premium, która łączy wszystkie elementy pakietów OCHRONA COMPLEX i GOLD. W ramach tej oferty możesz wykonać jeszcze więcej badań laboratoryjnych, obrazowych i czynnościowych (łącznie blisko 300), umówić się na 4 wizyty domowe i 2 konsultacje u psychologa lub psychiatry w ciągu roku oraz poddać się zabiegom rehabilitacyjnym po złamaniach i zwichnięciach. 

Co roku walczysz z sezonowymi infekcjami, które burzą Twoje plany? Niezależnie od wybranego pakietu otrzymasz też możliwość zaszczepienia się przeciwko grypie sezonowej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne ubezpieczenie zdrowotnemateriały promocyjne

Ile kosztuje Polisa Zdrowie Welbi?

Za prywatne ubezpieczenie zdrowotne płacisz w ramach miesięcznej składki. Ceny Polisy Zdrowie Welbi rozpoczynają się już od 69 zł miesięcznie za pakiet OCHRONA PLUS. Pakiet OCHRONA COMPLEX to koszt od 119 zł za miesiąc, a za pakiet OCHRONA GOLD zapłacisz od 239 zł miesięcznie. Dla porównania, za pojedynczą wizytę prywatną u lekarza specjalisty musisz zapłacić od 100 do 400 zł. Z usług prywatnej opieki medycznej możesz korzystać niemal od razu po opłaceniu pierwszej składki.

Pamiętaj, że ostateczna kwota, jaką będziesz płacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne, zostanie podana Ci przez TU Zdrowie przed podpisaniem umowy. Zapoznaj się ze wszystkimi dokumentami, które otrzymasz, w tym z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU)

Jak kupić Polisę Zdrowie Welbi?

Formalności potrafią być uciążliwe, dlatego redukujemy je do niezbędnego minimum. Zamówienie oferty prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego za pośrednictwem Welbi to bardzo prosty proces, który wymaga dosłownie kilku czynności:

 1. Wejdź na stronę Welbi.pl.
 2. Przejdź do formularza "Chcę obliczyć składkę" i uzupełnij swoje imię, wiek i numer telefonu.
 3. Wpisz wszystkie osoby, które chcesz ubezpieczyć (jeśli ubezpieczasz kogoś więcej niż siebie) i użyj przycisku "Oblicz składkę".
 4. Wybierz jeden z pakietów i przejdź dalej, używając przycisku "Chcę otrzymać ofertę".
 5. Wybierz jedną z trzech opcji: sfinalizuj ofertę z doradcą, dzwoniąc na numer (22) 522 71 71, umów się na spotkanie z doradcą w terminie, który Ci pasuje, lub sfinalizuj ofertę online na stronie TU Zdrowie, korzystając z przycisku "Kontynuuj".
 6. Zapoznaj się z przesłanymi dokumentami, podpisz umowę, opłać pierwszą składkę i korzystaj z usług medycznych tak, jak potrzebujesz. 

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne - co zyskujesz?

Polisa Zdrowie Welbi daje Ci wiele korzyści, bez względu na to, jak często korzystasz z konsultacji i badań lekarskich.

Szybko umówisz wizytę
Oczekiwanie na wizytę u specjalisty w ramach publicznego systemu opieki zdrowia wynosi kilka miesięcy, a czasem nawet rok. Według danych NFZ oczekiwanie na konsultację w poradni gastroenterologicznej w Warszawie trwa około pół roku - z pewnością nie chcesz tyle czekać, gdy widzisz u siebie niepokojące objawy. Z Polisą Zdrowie Welbi dostaniesz się do większości specjalistów w ciągu 3 dni roboczych. Przekonaj się, że oczekiwanie na wizytę u lekarza wcale nie musi być długie! Jeśli nie uda się zrealizować konsultacji w tym terminie, ubezpieczyciel zwróci Ci koszt wizyty, którą zorganizujesz samodzielnie.

Swobodnie wybierzesz placówkę

Z prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym od TU Zdrowie możesz uzyskać dostęp do 3500 placówek medycznych, które współpracują z ubezpieczycielem. Umawiaj się wygodnie w miejscu zamieszkania, w mieście, w którym studiujesz lub przebywasz na wakacjach.

Szeroki zakres usług
Polisa Zdrowie Welbi to również szereg innych usług niż tylko konsultacje lekarskie i badania. Wśród nich są, w zależności od wybranego pakietu:

 • coroczny, profilaktyczny przegląd zdrowia - rutynowa cytologia, badanie ginekologiczne i USG piersi dla kobiet oraz ECHO serca, lipidogram i test wysiłkowy dla mężczyzn - dzięki temu możesz uniknąć wielu chorób (pakiety OCHRONA COMPLEX i OCHRONA GOLD);
 • 4 wizyty domowe w ciągu roku (OCHRONA GOLD);
 • 2 wizyty u psychiatry lub psychologa w ciągu roku (OCHRONA GOLD);
 • bezpłatne szczepienie okresowe przeciwko grypie sezonowej (wszystkie pakiety).

A jeśli chcesz wiedzieć więcej na tematy zdrowotne i zależy Ci na przystępnych a przy tym wiarygodnych źródłach - wróć na Welbi.pl! Znajdziesz tu artykuły napisane i/lub zweryfikowane przez naszych ekspertów - nasza baza liczy ponad 2500 tekstów i stale się poszerza! - bezpłatne e-booki o zdrowiu i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Źródła:

 1. "Sondaż Merck: Zrównoważony rozwój albo nic. Wymarzona przyszłość Europejczyków z pokoleń Y i Z": https://www.merckgroup.com/pl-pl/company/aktualnosci/informacje_prasowe/zrownowazony-rozwoj-albo-nic-wymarzona-przyszlosc-europejczykow-z-pokolen-y-i-z.html
 2. Wyszukiwarka terminów NFZ: https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ 

Artykuł sponsorowany

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas